Phan Thiet otelleri

Phan Thiet otelleri

Phan Thiet otelleri için yüzlerce seyahat sitesini aynı anda arayın

Phan Thiet, Vietnam
Giriş
Çıkış
KAYAK ile Diğer Siteleri Karşılaştırın |

Bilmekte Fayda Var

Sakin Sezon Şubat
Yoğun Sezon Ocak
  Ortalama fiyat (hafta içi gece): ₺ 642
  Ortalama fiyat (hafta sonu gece): ₺ 142

Konaklama için en ucuz ay

%61

Beklenen fiyat düşüşü

Otellerin en pahalı olduğu ay

%73

Beklenen fiyat artışı

(son 2 haftadaki ortalama fiyat)

Paz - Per

(Hafta içi gece)

(son 2 haftadaki ortalama fiyat)

Cum ve Cmt

(Hafta sonu gece)

Phan Thiet: Nerede kalınır?

Otel seçeneklerinin turistik yerlere ve alışveriş, gece hayatı veya yemek mekanlarına uzaklığını gösteren Isı Haritaları, Phan Thiet civarında kalacak mükemmel yeri bulmanıza yardımcı olur

En iyi Phan Thiet otelleri

Hepsini göster
Victoria Phan Thiet Beach Resort & Spa misafirlere Phan Thiet merkezinde, Poshanu Cham Kulesi ile 5 dakika sürüş mesafesinde ve Phan Thiet Plajı ile 8 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Phan Thiet bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu resort otel misafirlerimize 1141 ayak kare alanda toplantı odası sunmaktadır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir ve tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir.
Bamboo Village Beach Resort & Spa size Phan Thiet (Merkez Mui Ne Plajı) bölgesinde, Poshanu Cham Kulesi ve Phan Thiet Plajı ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Phan Thiet bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu resort otel misafirlerimize 1830 ayak kare alanda konferans merkezi sunmaktadır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir ve tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir.
Cham Villas Boutique Luxury Resort misafirlere Phan Thiet (Merkez Mui Ne Plajı) bölgesinde, Poshanu Cham Kulesi ve Ham Tien Plajı ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için bilgisayar istasyonu, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Misafirlerimiz için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi ve tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir.
Sailing Club Resort Mui Ne - Phan Thiet - Yatak Odası
4
9,2 Mükemmel (877 yorum)
Sailing Club Resort Mui Ne size Phan Thiet (Merkez Mui Ne Plajı) bölgesinde, Poshanu Cham Kulesi ve Phan Thiet Plajı ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz vale otopark vardır.
Anantara Mui Ne Resort - Phan Thiet - Bina
5
9,1 Mükemmel (1.015 yorum)
Anantara Mui Ne Resort size Phan Thiet (Phu Hai Plajı) bölgesinde, Poshanu Cham Kulesi ve Phan Thiet Plajı ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ofis, limuzin hizmeti ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir ve tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir.
Villa Aria Muine - Phan Thiet - Havuz
6
9,1 Mükemmel (545 yorum)
Villa Aria Muine size Phan Thiet (Doğu Ham Tien Plajı) bölgesinde, Mui Ne Kum Tepeleri ve Poshanu Cham Kulesi ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ofis, limuzin hizmeti ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir ve tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir.
Phu Hai Resort - Phan Thiet - Bina
7
9,0 Mükemmel (1.209 yorum)
Phu Hai Resort size Phan Thiet (Phu Hai Plajı) bölgesinde, Poshanu Cham Kulesi ile 4 dakika sürüş mesafesinde ve Phan Thiet Plajı ile 8 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
La Marina Boutique Hotel & Spa size Phan Thiet (Doğu Ham Tien Plajı) bölgesinde, Mui Ne Kum Tepeleri ve Mui Ne Plajı ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.
Cocosand Hotel - Phan Thiet - Dış görünüm
9
9,0 Mükemmel (368 yorum)
Cocosand Hotel size Phan Thiet (Merkez Mui Ne Plajı) bölgesinde, Poshanu Cham Kulesi ve Mui Ne Kum Tepeleri ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Muine Bay Resort - Phan Thiet - Bina
10
8,9 Mükemmel (2.176 yorum)
Muine Bay Resort misafirlere Phan Thiet (Eski Meydan) bölgesinde, Mui Ne Plajı yakınında ve Mui Ne Pazarı ile 3 dakika sürüş mesafesinde konaklama olanağı sunuyor. Misafirler için 24 saat açık ofis, limuzin hizmeti ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Misafirler için otelden tren istasyonuna ücretsiz servis (24 saat) hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Pandanus Resort - Phan Thiet - Bina
11
8,9 Mükemmel (1.881 yorum)
Pandanus Resort misafirlere Phan Thiet bölgesinde, plajda, Mui Ne Plajı yakınında ve Mui Ne Kum Tepeleri ile yaya olarak 4 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için 24 saat açık ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir ve tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir.
The Cliff Resort & Residences - Phan Thiet - Bina
12
8,9 Mükemmel (1.403 yorum)
Phan Thiet (Phu Hai Plajı) bölgesindeki The Cliff Resort & Residences misafirlere Poshanu Cham Kulesi ve Ham Tien Plajı ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama olanağı sunuyor. Misafirler için 24 saat açık ofis, hızlı giriş ve hızlı çıkış mevcuttur. Phan Thiet bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu resort otel misafirlerimize 2153 ayak kare alanda konferans merkezi sunmaktadır. Misafirler için havaalanından otele transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir ve tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir.
Seahorse Resort & Spa - Phan Thiet - Bina
13
8,8 Mükemmel (1.231 yorum)
Seahorse Resort & Spa size Phan Thiet (Merkez Mui Ne Plajı) bölgesinde, Poshanu Cham Kulesi ve Phan Thiet Plajı ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ofis, limuzin hizmeti ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Phan Thiet bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu resort otel misafirlerimize 1743 ayak kare alanda konferans merkezi sunmaktadır. Misafirlerimiz için tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir. ücretsiz otopark misafirlerimize hizmet vermektedir.
Sea Links Beach Hotel - Phan Thiet - Bina
14
8,8 Mükemmel (1.021 yorum)
Sea Links Beach Hotel misafirlere Phan Thiet (Phu Hai Plajı) bölgesinde, Sea Links City ve Wine Castle Şaraphanesi ile 15 dakika yürüyüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Phan Thiet bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu resort otel misafirlerimize 10495 ayak kare alanda konferans alanı sunmaktadır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir ve tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir.
Poshanu Resort - Phan Thiet - Havuz
15
8,8 Mükemmel (277 yorum)
Poshanu Resort size Phan Thiet (Phu Hai Plajı) bölgesinde, Poshanu Cham Kulesi ve Phan Thiet Plajı ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ofis, limuzin hizmeti ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Misafirlerimiz için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi ve tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir.
Bao Quynh Bungalow - Phan Thiet - Bina
16
8,7 Mükemmel (1.055 yorum)
Bao Quynh Bungalow size Phan Thiet (Merkez Mui Ne Plajı) bölgesinde, Poshanu Cham Kulesi ve Phan Thiet Plajı ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için lobide ücretsiz gazete servisi, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Phan Thiet içindeki En İyi Odalar

Amaryllis Resort & Spa - Phan Thiet - Yatak Odası
1
8,4 Mükemmel (573 yorum)
Amaryllis Resort & Spa size Phan Thiet (Phu Hai Plajı) bölgesinde, Poshanu Cham Kulesi ile 5 dakika sürüş mesafesinde ve Phan Thiet Plajı ile 8 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için 24 saat açık ofis, 24 saat açık resepsiyon ve birden fazla dil bilen personel mevcuttur. Bu otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 3 toplantı odası vardır. Ücretsiz otopark vardır.
Phu Hai Resort - Phan Thiet - Bina
2
9,0 Mükemmel (1.209 yorum)
Phu Hai Resort size Phan Thiet (Phu Hai Plajı) bölgesinde, Poshanu Cham Kulesi ile 4 dakika sürüş mesafesinde ve Phan Thiet Plajı ile 8 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
White Sands Resort - Phan Thiet - Dış görünüm
3
8,2 Mükemmel (156 yorum)
White Sands Resort size Phan Thiet (Phu Hai Plajı) bölgesinde, Poshanu Cham Kulesi ile 5 dakika sürüş mesafesinde ve Phan Thiet Plajı ile 8 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ofis, limuzin hizmeti ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Misafirler için havaalanından otele transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
La Marina Boutique Hotel & Spa size Phan Thiet (Doğu Ham Tien Plajı) bölgesinde, Mui Ne Kum Tepeleri ve Mui Ne Plajı ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.