Güvenle seyahat KAYAK'ta başlar.

KAYAK, 2004 yılından beri seyahat sektöründe devrim yaratmaktadır. Seyahat için meta arama mı? Kimse bunu yapmıyordu - biz yapana dek.

Bugün seyahat bilgisi için tüm platformlarımızda her yıl 6 milyarı aşkın aramayı işliyoruz ve dünya genelinde tüm seyahat severlerin güvenle karar vermelerine yardımcı oluyoruz. Her bir sorgulama ile KAYAK, seyahat severlerin doğru uçuşu, oteli, kiralık aracı veya seyahat paketlerini bulabilmeleri için gerekli olan bilgiyi gösteren yüzlerce seyahat sitesini arar.

On yılı aşkın bir süre içinde 14 çalışanı olan küçük bir ofisten 7 uluslararası markamız KAYAK, SWOODOO, checkfelix, momondo, Cheapflights, Mundi and HotelsCombined için çalışan, seyahat sever, 1000'den fazla kişinin yer aldığı bir ekibe genişledik. Birlikte, tüm seyahat severlerin dünyayı deneyimlemlerine yardımcı oluyoruz.

2013 yılında, online seyahatte dünya lideri Booking Holdings'in bünyesine dahil olduk.

Sayılarla KAYAK

Verilere olan tutkumuz yaptığımız her işe yansır. KAYAK'taki her ekip üyesi yaptığımız işi her yönüyle, sayısal verilerine kadar bilmektedir.

6.000.000,000+

Her yıl platformlarımızda yapılan aramalar

16
Faaliyet yılı
7
KAYAK tarafından yönetilen marka
60+
Uluslararası site
Buradan inceleyin
1000+
Ekip üyesi
(Tüylü ofis arkadaşlarımız da dahil)
26
Uluslararası ofis
20+
Site dili
KAYAK kariyer fırsatları
ile mi ilgileniyorsunuz?
İlanları Görüntüle

Merhaba.

Unutmayın; bir seyahat arama motoru olarak KAYAK, biletlerinizi veya rezervasyonlarınızı satmaz veya işlemez. Biz sadece, yola çıkıp dünyayı deneyimleyebilmeniz için ihtiyacınız olan doğru seyahat bilgilerini bulabildiğinizden emin olmak istiyoruz.