KAYAK, 2004 yılından beri seyahat sektöründe devrim yaratmaktadır. Seyahat için meta arama mı? Kimse bunu yapmıyordu - biz yapana dek.

Bugün her yıl, seyahate ilişkin bilgi için 2 milyarı aşkın aramayı işliyoruz ve dünya genelindeki tüm seyahat severlerin güvenle karar vermelerine yardımcı oluyoruz. Her bir sorgulama ile KAYAK, seyahat severlerin doğru uçuş, otel, kiralık araç ve sayahat paketlerini bulabilmeleri için gerekli olan bilgiyi gösteren yüzlerce seyahat sitesini arar.

On yılı aşkın bir süre içinde 14 çalışanı olan küçük bir ofisten 7 uluslararası markamız KAYAK, SWOODOO, checkfelix, momondo, Cheapflights, Mundi and HotelsCombined için çalışan, seyahat sever, 1000'den fazla kişinin yer aldığı bir ekibe genişledik. Birlikte en sevilen seyahat araçlarını geliştirerek insanların dünyayı deneyimlemlerine yardımcı oluyoruz.

2013 yılında, online seyahatte dünya lideri Booking Holdings'in bünyesine dahil olduk.

Sayılarla KAYAK

Verilere olan tutkumuz yaptığımız her işe yansır. KAYAK'taki her ekip üyesi yaptığımız işi her yönüyle, sayısal verilerine kadar bilmektedir.

2.000.000.000+

Her yıl yapılan site araması

14
Faaliyet yılı
7
KAYAK tarafından yönetilen marka
60+
Uluslararası site
Buradan inceleyin
1000+
Ekip üyesi
(Tüylü ofis arkadaşlarımız da dahil)
12
Uluslararası ofis
20+
Site dili
KAYAK kariyer fırsatları
ile mi ilgileniyorsunuz?
İlanları Görüntüle

Unutmayın; bir seyahat arama motoru olarak KAYAK, biletlerinizi veya rezervasyonlarınızı satmaz veya işlemez. Biz sadece, yola çıkıp dünyayı deneyimleyebilmeniz için ihtiyacınız olan doğru seyahat bilgilerini bulabildiğinizden emin olmak istiyoruz.

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesabınızla ilişkili e-posta adresini aşağıdaki alana girin, parolanızı sıfırlamak üzere size bir bağlantı gönderelim.

İptal