Trips

Hoş Geldiniz.

Tesis kayıt işlemlerini buradan yapabilirsiniz.
Dünyanın önde gelen seyahat arama motoru ile işinizi büyütmek mi istiyorsunuz? Bir otel veya tesis yöneticisi iseniz KAYAK'a başvurun. Ücretsiz bir hesap oluşturun veya ortak çalıştığımız bir online seyahat acentesi ortaklarımız aracılığıyla bize bağlanın.
Nasıl mı?
Tesisinizin arama sonuçlarında yer alması için bir hesap oluşturun
İki seçenek sunuyoruz: Ücretsiz bir hesap oluşturduğunuzda fiyat ve yer durumu gösterilmez. KAYAK'a bir online seyahat acentesi (OTA) aracılığıyla bağlanırsanız fiyat ve yer durumu sayfamızda yer alır.
Bilgileri güncelle veya tesisleri göster
Hesap bilgileriniz üzerinde düzenleme ve değişiklik yapabilir, tesis göresellerinizi yükleyebilir ve hesabınızı istediğiniz zaman silebilirsiniz.
Analizler
KAYAK özellikleri ile tesislerinizin nasıl performans gösterdiğini öğrenin.
Günlük Kiralık Evler
KAYAK arama sonuçlarında tesisinizin fiyatlarının gösterilmesini istiyorsanız tesisinizin bir online seyahat acentesi (Travelocity veya Booking.com gibi) ya da bir rezervasyon motoru (WIHP veya Travelclick gibi) üzerinden rezerve edilebiliyor olması gerekir. Kiralık ev ya da tesisiniz KAYAK ile çalışan bir tedarikçi firma üzerinden rezerve edilebiliyor ise fiyat bilgileri arama sonuçlarına yansıtılır.
Tesisiniz fiyat ve yer durum ile görüntülensin
Gerçek zamanlı fiyat ve yer durumu göstermek ve kullanıcılarımıza online rezervasyon imkanı sunmak istiyorsanız, KAYAK'a bir dış arayüz üzerinden bağlanmanız gerekmektedir. "Online rezervasyon motoru" olarak tanımlanan bu tedarikçiler verilerinizi KAYAK'la senkronize eder.
Şimdi sıra odaları doldurmakta
Birlikte çalıştığımız bir online seyahat acentesinde kayıtlıysanız tesisleriniz KAYAK arama sonuçlarında otomatik olarak görünür.
Birlikte çalıştığımız bir site tarafından bize iletilen görselleri silmek istiyorsanız, başka sorularınız ya da şikayetleriniz varsa, lütfen bize geri bildirim gönderin.

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesabınızla ilişkili e-posta adresini aşağıdaki alana girin, parolanızı sıfırlamak üzere size bir bağlantı gönderelim.

İptal