Negril otelleri

Negril otelleri

Negril içindeki oteller için yüzlerce seyahat sitesini aynı anda arayın

Negril, Jamaika
Giriş
Çıkış
KAYAK ile Diğer Siteleri Karşılaştırın |

Bilmekte Fayda Var

Sakin Sezon Eylül
Yoğun Sezon Haziran
  Ortalama fiyat (hafta içi gece): ₺ 796
  Ortalama fiyat (hafta sonu gece): ₺ 733

Konaklama için en ucuz ay

%45

Beklenen fiyat düşüşü

Otellerin en pahalı olduğu ay

%78

Beklenen fiyat artışı

(son 2 haftadaki ortalama fiyat)

Paz - Per

(Hafta içi gece)

(son 2 haftadaki ortalama fiyat)

Cum ve Cmt

(Hafta sonu gece)

Negril: Nerede kalınır?

Otel seçeneklerinin turistik yerlere ve alışveriş, gece hayatı veya yemek mekanlarına uzaklığını gösteren Isı Haritaları, Negril şehrinde kalacak mükemmel yeri bulmanıza yardımcı olur

En iyi Negril otelleri

Hepsini göster
Tensing Pen Hotel - Negril - Bina
1
9,4 Mükemmel (234 yorum)
₺ 1860+
Genel Bakış Yorumlar
Tensing Pen Hotel size Negril (West End (Batı Ucu)) bölgesinde, Negril Deniz Feneri ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Seven Mile Plajı ile 5 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve lobide kahve servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
10,0 Mükemmel
Artılar: Bu büyüleyici.
The Cliff Hotel - Negril - Yatak Odası
2
9,5 Mükemmel (78 yorum)
₺ 2512+
Genel Bakış
The Cliff Hotel misafirlere Negril merkezinde, Negril Deniz Feneri ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Seven Mile Plajı ile 8 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
The Caves - Negril - Dış görünüm
3
9,2 Mükemmel (160 yorum)
₺ 4515+
Idle Awhile Resort - Negril - Yatak Odası
4
9,2 Mükemmel (153 yorum)
₺ 1785+
Genel Bakış
Idle Awhile Resort misafirlere Negril bölgesinde, plajda, Seven Mile Plajı ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Bloody Bay ile 6 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için bilgisayar istasyonu ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi vardır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Catcha Falling Star - Negril - Yatak Odası
5
9,1 Mükemmel (217 yorum)
₺ 1413+
Genel Bakış
Catcha Falling Star size Negril (West End (Batı Ucu)) bölgesinde, Negril Deniz Feneri ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Seven Mile Plajı ile 5 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için valiz dolabı, çamaşırhane ve lobide kahve servisi mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.
Cocolapalm Seaside Resort - Negril - Yatak Odası
6
9,0 Mükemmel (1.434 yorum)
₺ 744+
Genel Bakış
CocoLaPalm Seaside Resort misafirlere Negril bölgesinde, plajda, Seven Mile Plajı ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Bloody Bay ile 6 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için bilgisayar istasyonu, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Charela Inn - Negril - Havuz
7
9,0 Mükemmel (196 yorum)
₺ 1116+
Genel Bakış
Charela Inn Hotel konaklamanızda Negril bölgesinde, plajda, Seven Mile Plajı yakınında ve Time Square Alışveriş Merkezi ile 2 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Misafirler için valiz dolabı, kütüphane ve resepsiyonda emanet kasası mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
The Spa Retreat Boutique Hotel - Negril - Bina
8
8,9 Mükemmel (332 yorum)
₺ 1305+
Genel Bakış
The SPA Retreat Boutique Hotel konaklamanızda Negril (West End (Batı Ucu)) bölgesinde, Seven Mile Plajı ve Time Square Alışveriş Merkezi ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Misafirler için birden fazla dil bilen personel, valiz dolabı ve kütüphane mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz vale otopark vardır.
Rayon Hotel - Negril - Bina
9
8,8 Mükemmel (504 yorum)
₺ 864+
Genel Bakış
Rayon Hotel misafirlere Negril bölgesinde, plaj yakınında, Seven Mile Plajı ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Bloody Bay ile 5 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, ofis ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Negril Tree House Resort - Negril - Yatak Odası
10
8,7 Mükemmel (887 yorum)
₺ 1036+
Genel Bakış
Negril Tree House Resort misafirlere Negril bölgesinde, plajda, Seven Mile Plajı ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Bloody Bay ile 6 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve valiz dolabı mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Xtabi Resort - Negril - Yatak Odası
11
8,7 Mükemmel (253 yorum)
₺ 446+
Genel Bakış
Xtabi Resort size Negril (West End (Batı Ucu)) bölgesinde, Seven Mile Plajı ve Negril Deniz Feneri ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, birden fazla dil bilen personel ve resepsiyonda emanet kasası mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
The Yellow Bird - Negril - Bina
12
8,7 Mükemmel (223 yorum)
₺ 332+
Genel Bakış
The Yellow Bird misafirlere Negril bölgesinde, Bloody Bay Plajı ve Bloody Bay yakınında konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için çamaşırhane ve kütüphane vardır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Genel Bakış
Mirage Resort - Clothing Optional - Adults Only size Negril (West End (Batı Ucu)) bölgesinde, Negril Deniz Feneri ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Seven Mile Plajı ile 5 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (istek üzerine) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
The Westender Inn - Negril
14
8,6 Mükemmel (303 yorum)
₺ 395+
Genel Bakış
Negril (West End (Batı Ucu)) bölgesindeki The Westender Inn misafirlere Negril Deniz Feneri ve Seven Mile Plajı ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama olanağı sunuyor. Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, valiz dolabı ve çamaşırhane mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Travellers Beach Resort - Negril - Bina
15
8,5 Mükemmel (1.714 yorum)
₺ 549+
Genel Bakış
Travellers Beach Resort misafirlere Negril bölgesinde, plajda, Seven Mile Plajı ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Negril Deniz Feneri ile 8 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için bilgisayar istasyonu, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur. Negril bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu resort otel misafirlerimize 2002 ayak kare alanda konferans merkezi ve toplantı odası sunmaktadır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Tingalaya's Retreat - Negril - Bina
16
8,7 Mükemmel (61 yorum)
₺ 984+
Genel Bakış
Tingalaya's Retreat size Negril (West End (Batı Ucu)) bölgesinde, Negril Deniz Feneri ile 2 dakika sürüş mesafesinde ve Seven Mile Plajı ile 9 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, valiz dolabı ve çamaşırhane mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Times Square Mall yakınındaki en iyi Negril otelleri

Hepsini göster
Sandy Haven Resort - Negril - Bina
1
8,6 Mükemmel (324 yorum)
₺ 1906+
Genel Bakış
Sandy Haven Resort misafirlere Negril bölgesinde, plajda, Seven Mile Plajı ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Bloody Bay ile 6 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ofis, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur. Negril bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 650 ayak kare alanda toplantı odası sunmaktadır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Rondel Village - Negril - Bina
2
8,5 Mükemmel (279 yorum)
₺ 755+
Genel Bakış
Rondel Village misafirlere Negril bölgesinde, plajda, Seven Mile Plajı ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Bloody Bay ile 6 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (istek üzerine) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Legends Beach Resort - Negril - Havuz
3
7,2 İyi (626 yorum)
₺ 698+
Genel Bakış
Legends Beach Resort misafirlere Negril bölgesinde, plajda, Seven Mile Plajı ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Bloody Bay ile 7 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için bilgisayar istasyonu, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve birden fazla dil bilen personel mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Fun Holiday Beach Resort - Negril - Bina
4
7,0 İyi (362 yorum)
₺ 452+
Genel Bakış
Fun Holiday Beach Resort misafirlere Negril bölgesinde, sahilde, Seven Mile Plajı ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Bloody Bay ile 6 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.