Nevşehir otelleri

Nevşehir otelleri

Nevşehir otelleri için yüzlerce seyahat sitesinde aynı anda arama yapın

Giriş
Çıkış
KAYAK ile Diğer Siteleri Karşılaştırın |

Bilmekte Fayda Var

Sakin Sezon Haziran
Yoğun Sezon Ekim
  Ortalama fiyat (hafta içi gece): ₺ 425
  Ortalama fiyat (hafta sonu gece): ₺ 453

Konaklama için en ucuz ay

%18

Beklenen fiyat düşüşü

Otellerin en pahalı olduğu ay

%58

Beklenen fiyat artışı

(son 2 haftadaki ortalama fiyat)

Paz - Per

(Hafta içi gece)

(son 2 haftadaki ortalama fiyat)

Cum ve Cmt

(Hafta sonu gece)

Nevşehir: Nerede kalınır?

Otel seçeneklerinin turistik yerlere ve alışveriş, gece hayatı veya yemek mekanlarına uzaklığını gösteren Isı Haritaları, Nevşehir şehrinde kalacak mükemmel yeri bulmanıza yardımcı olur

En iyi Nevşehir otelleri

Hepsini göster
Aydinli Cave House - Nevşehir - Bina
1
9,7 Mükemmel (1.192 yorum)
₺ 484+
Genel Bakış
Nevşehir bölgesindeki Aydinli Cave House konaklamanızda, Uçhisar Kalesi ve Göreme Milli Parkı ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklayacaksınız. Misafirler için hızlı giriş, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.
Wish Cappadocia - Nevşehir - Bina
2
9,7 Mükemmel (125 yorum)
₺ 552+
Genel Bakış
Wish Cappadocia misafirlere Nevşehir bölgesinde, tarihi bölgede, Uçhisar Kalesi ve Göreme Milli Parkı ile 10 dakika yürüme mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için hızlı giriş, hızlı çıkış ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Dere Suites - Nevşehir - Bina
3
9,6 Mükemmel (246 yorum)
₺ 609+
Genel Bakış
Dere Suites misafirlere Ürgüp merkezinde, Göreme Milli Parkı ve Temenni Tepesi yakınında konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, 24 saat açık ofis ve hızlı giriş mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz vale otopark vardır.
Taskonaklar - Nevşehir - Yatak Odası
4
9,3 Mükemmel (627 yorum)
₺ 723+
Genel Bakış
Hotel Taskonaklar Cappadocia konaklamanızda Nevşehir bölgesinde, tarihi bölgede, Uçhisar Kalesi ve Güvercinlik Vadisi ile 15 dakika yürüme mesafesinde olacaksınız. Misafirler için ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Nevşehir bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 70 ayak kare alanda toplantı odası sunmaktadır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Kapadokya Hill Hotel & Spa (12+) - Nevşehir - Bina
5
9,0 Mükemmel (939 yorum)
₺ 290+
Genel Bakış
Nevşehir bölgesindeki Kapadokya Hill Hotel & Spa (12+) misafirlere tarihi bölgede, Ürgüp Müzesi ve Nevşehir Müzesi ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama olanağı sunuyor. Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, 24 saat açık ofis ve hızlı giriş mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz vale otopark vardır.
Museum Hotel - Nevşehir - Bina
6
9,0 Mükemmel (832 yorum)
₺ 2938+
Genel Bakış
Museum Hotel - Special Class misafirlere Nevşehir bölgesinde, tarihi bölgede, Uçhisar Kalesi ve Göreme Milli Parkı ile 10 dakika yürüme mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, 24 saat açık ofis ve limuzin hizmeti mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz vale otopark vardır.
Elika Cave Suites - Nevşehir - Bina
7
9,1 Mükemmel (136 yorum)
₺ 581+
Genel Bakış
Elika Cave Suites konaklamanızda Ürgüp bölgesinde, tarihi bölgede, Göreme Milli Parkı yakınında ve Göreme Açık Hava Müzesi ile 3 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Misafirler için 24 saat açık ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi sınırlı saatlerde ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz vale otopark vardır.
Cave Konak Hotel - Special Class - Nevşehir - Bina
8
9,6 Mükemmel (27 yorum)
₺ 290+
Genel Bakış
Cave Konak Hotel - Special Class misafirlere Ürgüp merkezinde, Göreme Milli Parkı yakınında ve Ürgüp Müzesi ile yürüyerek 5 mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için hızlı giriş, hızlı çıkış ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Castle Inn Cappadocia - Nevşehir - Bina
9
9,2 Mükemmel (49 yorum)
₺ 319+
Genel Bakış
Ürgüp bölgesindeki Castle Inn Cappadocia konaklamanızda, Uçhisar Kalesi ve Göreme Milli Parkı ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklayacaksınız. Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve resepsiyonda emanet kasası mevcuttur. Ücretsiz vale otopark vardır.
Cappadocia Cave Resort & Spa - Nevşehir - Bina
10
8,8 Mükemmel (213 yorum)
₺ 1056+
Genel Bakış
Cappadocia Cave Resort and Spa - Special Class misafirlere Nevşehir bölgesinde, tarihi bölgede, Uçhisar Kalesi ve Göreme Milli Parkı ile 10 dakika yürüme mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için 24 saat açık ofis, hızlı giriş ve hızlı çıkış mevcuttur. Otelde konferans merkezi ve toplantı odası vardır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz vale otopark vardır.
Goreme Kaya Hotel - Special Class - Nevşehir - Bina
11
8,7 Mükemmel (825 yorum)
₺ 421+
Genel Bakış
Goreme Kaya Hotel - Special Class misafirlere Nevşehir bölgesinde, tarihi bölgede, Uçhisar Kalesi ve Göreme Milli Parkı ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için hızlı giriş, hızlı çıkış ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Genel Bakış
Ürgüp bölgesindeki Gul Konaklari - Sinasos - Special Class konaklamanızda, Aios Vasilios Kilisesi ile 3 dakika yürüme mesafesinde ve Kapadokya Sanat ve Tarih Müzesi ile 10 dakika yürüme mesafesinde konaklayacaksınız. Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, resepsiyonda emanet kasası ve lobide kahve servisi mevcuttur. Bu otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 2 toplantı odası vardır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Dinler Hotels Ürgüp - Nevşehir - Bina
13
8,6 Mükemmel (239 yorum)
₺ 336+
Genel Bakış
Dinler Hotels Ürgüp misafirlere Ürgüp bölgesinde, tarihi bölgede, Göreme Milli Parkı ve Ürgüp Müzesi ile 15 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için 24 saat açık ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
La Maison Du Reve - Nevşehir - Yatak Odası
14
8,9 Mükemmel (34 yorum)
₺ 387+
Genel Bakış
Nevşehir bölgesindeki La Maison Du Reve konaklamanızda, Uçhisar Kalesi ve Göreme Milli Parkı ile 10 dakika yürüyüş mesafesinde olacaksınız. Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, valiz dolabı ve resepsiyonda emanet kasası mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Nar Cave House - Nevşehir
15
8,5 Mükemmel (223 yorum)
₺ 228+
Genel Bakış
Nar Cave House misafirlere Nevşehir bölgesinde, tarihi bölgede, Uçhisar Kalesi ve Ürgüp Müzesi ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için hızlı giriş, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz vale otopark vardır.
Cappadocia Palace Hotel - Nevşehir - Bina
16
8,2 Mükemmel (132 yorum)
₺ 256+
Genel Bakış
Cappadocia Palace Hotel misafirlere Ürgüp merkezinde, Göreme Milli Parkı yakınında ve Ürgüp Müzesi ile yürüyerek 5 mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için limuzin hizmeti, hızlı giriş ve hızlı çıkış mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.
Kapadokya Lodge - Nevşehir - Bina
17
8,5 Mükemmel (29 yorum)
₺ 410+
Genel Bakış
Kapadokya Lodge size Nevşehir merkezinde, Uçhisar Kalesi ve Cross Golf ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, ofis ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Otelde konferans merkezi ve toplantı odası vardır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi sınırlı saatlerde ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz vale otopark vardır.
Ramada by Wyndham Cappadocia - Nevşehir - Bina
18
8,0 Mükemmel (869 yorum)
₺ 273+
Genel Bakış
Ramada by Wyndham Cappadocia misafirlere Ürgüp bölgesinde, tarihi bölgede, Uçhisar Kalesi ve Göreme Milli Parkı ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, 24 saat açık ofis ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Ürgüp bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 3035 ayak kare alanda konferans alanı sunmaktadır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz vale otopark vardır.
Hotel Business Han - Nevşehir - Bina
19
8,7 Mükemmel (12 yorum)
₺ 336+
Genel Bakış
Nevşehir bölgesindeki Hotel Business Han konaklamanızda, Uçhisar Kalesi ve Ürgüp Müzesi ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklayacaksınız. Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi (24 saat) ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz vale otopark vardır.
Dinler Hotels Nevsehir - Nevşehir - Bina
20
7,9 İyi (608 yorum)
₺ 182+
Genel Bakış
Nevşehir bölgesindeki Dinler Hotels Nevsehir konaklamanızda, Uçhisar Kalesi ve Nevşehir Müzesi ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklayacaksınız. Misafirler için ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Ücretsiz vale otopark vardır.