Kimpton Canary Hotel By IHG

4 yıldız
15.07 Çar
-
16.07 Per
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺17.297
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
King Oda, 1 king yatak
₺17.297
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺18.762
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
₺19.305
Genel Bakış
Fiyatlar
Olanaklar
Yorumlar
Konum
İpuçları ve SSS
Yakındaki tesisler

Genel bakış

Bu otelde açık havuz, spor salonu ücretsiz bisiklet vardır. Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.
8,4
Çok iyi
308 yorum

Kimpton Canary Hotel By IHG için en yeni fırsatlar

15.07 Çar
-
16.07 Per
King Oda, 1 king yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 2 queen yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 2 queen yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
Queen oda, 2 queen yatak
King Oda, 1 king yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
Premier oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 1 king yatak
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.
Fiyatlar, ücretler dahil fakat vergiler hariç 1 gece içindir.

Kimpton Canary Hotel By IHG tesisindeki olanaklar

  • Şnorkel
  • Açık havuz
  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Vale park hizmeti
  • İş merkezi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi

Temel özellikler

  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Klimalı
  • Ücretsiz WiFi
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Şampuan
  • Vücut sabunu
  • Çöp kutusu
  • Saç kremi

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Birimin tamamına tekerlekli sandalye ile erişilebilir
  • Hipoalerjenik
  • Hipoalerjenik yastık
  • Sigara içilmez
  • Tüysüz yastık
  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Engellilere uygun duş
  • Asansör
  • Asansörle erişilebilir
  • Engelli otoparkı
  • Adapte banyo
  • Engelli tuvalet tutamağı
  • Üst katlara asansörle erişilebilir

Banyo

  • Saç kurutma makinesi
  • Bornoz
  • Özel banyo
  • Yükseltilmiş klozet
  • Duş
  • Ek banyo
  • Ek tuvalet
  • Küvet
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı

Hizmetler ve kolaylıklar

  • ATM bulunur
  • İş merkezi
  • Uyandırma servisi
  • Kişisel hizmet
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Oda servisi
  • Anahtar kart erişimi
  • Hızlı çıkış
  • 24 saat resepsiyon
  • Emanet kasası

Restoranlar

  • Şarap kadehleri
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Konaklama birimlerine yiyecek servisi yapılabilir
  • Minibar
  • Buzdolabı
  • Yemek alanı
  • Yemek masası

Yapılacaklar

  • Balina izleme
  • Şaraphane turları
  • Hayvanat Bahçesi
  • Hediyelik eşya mağazası
  • Plaj erişimi
  • Bisiklet kiralama
  • Şnorkel
  • Rüzgar Sörfü

Genel

  • Ahşap veya parke yer döşemesi
  • Bağlantılı oda(lar) mevcuttur
  • Depo
  • Oturma alanı
  • Terlik
  • Çekyat
  • Telefon
  • Şehir manzaralı

Havuz ve spa

  • Isıtmalı havuz
  • Açık havuz
  • Havuz havluları
  • Manzaralı havuz
  • Çatı havuzu
  • Masaj
  • Havuz bar

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Radyo
  • Televizyon
  • Akıllı telefon şarj yuvası

Yatak Odası

  • Kuş tüyü yastık
  • Yatak yanında priz
  • Çalar saat
  • Elbise askılığı
  • Gardırop veya dolap

Park ve ulaşım

  • Otopark
  • Özel park yeri
  • EV şarj istasyonu
  • Vale park hizmeti

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • 24 saat güvenlik
  • İlk yardım seti
  • Kasa

Dış alan

  • Dış mekanda şömine
  • Teras/Veranda
  • Balkon

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Çamaşırhane
  • Ütü ve ütü masası

Çalışma alanı

  • Laptop kasası
  • Çalışma masası

Aile dostu

  • Bebek veya çocuk bakımı
  • Bebek yatağı

Spor

  • Spor salonu

Kimpton Canary Hotel By IHG için yorumlar

8,4
Çok iyi
308 doğrulanmış değerlendirme
Harika
160
Çok iyi
40
İyi
37
Orta üzeri
13
Orta
21
Vasatın altı
12
Zayıf
25
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

Konum

31 West Carrillo Street, Santa Barbara, CA 93101

Yakın yerler

  • Janssens-Orella-Birk Building188 m
  • Karpeles Manuscript Library287 m
  • Santa Barbara Museum of Art360 m
  • Santa Barbara County Courthouse396 m
  • Presidio State Historic Park0.4 km
  • Santa Barbara Historical Museum0.5 km
  • Santa Barbara Symphony Orchestra0.6 km
  • Alameda Park0.9 km
  • Andalucia Building1 km
  • Alice Keck Memorial Garden1.1 km
  • West Beach1.6 km
  • Santa Barbara Bowl1.8 km

Politikalar

Giriş/Çıkış

Check-in işlemi 16:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Kimpton Canary Hotel By IHG tesisinde oda rezervasyonu yapmak için en uygun zaman

Gecelik fiyat. Fiyatlar sabit değildir ve tarihe göre farklılık gösterebilir.
Aya göre ortalama gecelik fiyat
Gecelik ortalama fiyat

Kimpton Canary Hotel By IHG ile rezervasyon için SSS

  • Kimpton Canary Hotel By IHG nerede konumlanmaktadır?

    Kimpton Canary Hotel By IHG, Downtown bölgesindeki 31 West Carrillo Street adresinde konumlanmaktadır, Santa Barbara şehir merkezine 0,2 km. Kimpton Canary Hotel By IHG noktasına en yakın kent simgesi: Janssens-Orella-Birk Building.

  • Kimpton Canary Hotel By IHG için giriş ve çıkış saatleri nasıldır?

    Kimpton Canary Hotel By IHG için giriş saati; 16:00 ve çıkış saati; 12:00.

  • Kimpton Canary Hotel By IHG ücretsiz Wi-Fi erişimi sunuyor mu?

    Evet, Kimpton Canary Hotel By IHG ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Kimpton Canary Hotel By IHG ile havalimanı arasındaki mesafe ne kadardır?

    Kimpton Canary Hotel By IHG ile Santa Barbara arasındaki mesafe: 12,7 km. Kimpton Canary Hotel By IHG ile Santa Maria Public arasındaki mesafe: 87,1 km.

  • Kimpton Canary Hotel By IHG havuza sahip mi?

    Evet, Kimpton Canary Hotel By IHG tesis içinde bir havuza sahiptir.

  • KAYAK harika Kimpton Canary Hotel By IHG otel fırsatlarını nasıl buluyor?

    KAYAK, Santa Barbara yer alan Kimpton Canary Hotel By IHG tesisinde müsait olan tüm oda fırsatlarını bulmak için internet ağını tarar ve bu fırsatları karşılaştırarak konaklamanız için en iyi fiyatı bulmanıza yardımcı olur. Farklı seyahat siteleri, Kimpton Canary Hotel By IHG tesisindeki odalar için farklı zamanlarda indirimler ve fırsatlar sunacaktır. KAYAK, çok sayıda farklı seyahat sitesinden size tüm fiyatları gösterir. Bu, Kimpton Canary Hotel By IHG için her zaman harika bir fırsat bulabileceğiniz anlamına gelir.

Yakındaki oteller ve konaklama yerleri

Private Rental - sleeps up to 24 in Santa Barbara on State Street!
0,3 km₺121.197+
4 yıldız otel
Palihouse Santa Barbara8.8 Mükemmel (548 yorum)0,61 kmAçık havuz, Spor salonu, Restoran₺22.526+
3 yıldız otel
%41 daha ucuz
The Country House Inn
8.7 Mükemmel (91 yorum)0,61 km₺11.614+
3 yıldız otel
%54 daha ucuz
De La Vina Inn
8.7 Mükemmel (128 yorum)0,62 kmŞnorkel, Ücretsiz WiFi, Çay/kahve makinesi₺9.086+
3 yıldız otel
%54 daha ucuz
Haley Hotel
8.6 Mükemmel (349 yorum)0,82 kmWi-Fi, Kahve makinesi, Düz ekran TV₺9.039+
3 yıldız otel
%54 daha ucuz
De La Vina Inn
8.7 Mükemmel (128 yorum)0,62 kmŞnorkel, Ücretsiz WiFi, Çay/kahve makinesi₺9.086+
4 yıldız otel
%53 daha ucuzThe Upham Hotel8.6 Mükemmel (765 yorum)0,7 kmRestoran, Ücretsiz WiFi, Çay/kahve makinesi₺9.273+
3 yıldız otel
%44 daha ucuzHotel Santa Barbara8.9 Mükemmel (1.557 yorum)0,64 kmSpor salonu, Oda servisi, Ücretsiz WiFi₺11.146+
3 yıldız otel
%44 daha ucuzHotel Santa Barbara8.9 Mükemmel (1.557 yorum)0,64 kmSpor salonu, Oda servisi, Ücretsiz WiFi₺11.146+
4 yıldız otel
Palihouse Santa Barbara8.8 Mükemmel (548 yorum)0,61 kmAçık havuz, Spor salonu, Restoran₺22.526+
3 yıldız otel
%41 daha ucuz
The Country House Inn
8.7 Mükemmel (91 yorum)0,61 km₺11.614+
3 yıldız otel
%54 daha ucuz
De La Vina Inn
8.7 Mükemmel (128 yorum)0,62 kmŞnorkel, Ücretsiz WiFi, Çay/kahve makinesi₺9.086+

Bilmekte fayda var

Fiyat-kalite dengesi

Şehir merkezine uzaklık

En Yakın Havalimanı

Havalimanına uzaklık

7,6
0,2 km
Santa Barbara
12,7 km