THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS

4 yıldız
7,7
İyi
13027 yoruma göre
13.027 yorum
15.09 Sal
-
16.09 Çar
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺790
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
₺790
Queen oda, 1 queen yatak
₺5.299
Queen oda, 1 queen yatak
₺5.441
Genel Bakış
Fiyatlar
Olanaklar
Yorumlar
Konum
Rezervasyon zamanı
İpuçları ve SSS
Yakındaki tesisler

Genel bakış

Bu otelde misafirlerin iyi vakit geçirebilmesi için spor salonu vardır. 18 yaş çocukların yanlarında bir yetişkin olmaksızın spor salonu girmelerine izin verilmemektedir. Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.
7,7
İyi
13027 yorum

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS için en yeni fırsatlar

15.09 Sal
-
16.09 Çar
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 1 queen yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 1 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 1 queen yatak
Standart oda, 1 ikiz yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 1 queen yatak
Superior oda, 1 queen yatak
Queen oda, 1 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Queen oda, 1 queen yatak
Standart oda, 2 çift kişilik yatak
Queen oda, 1 queen yatak
Queen oda, 1 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 1 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Queen oda, 1 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Queen oda, 1 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 1 queen yatak
Standart oda, 1 queen yatak
Queen oda, 1 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Queen oda, 1 queen yatak
Standart oda, 1 queen yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 1 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS tesisindeki olanaklar

  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Ücretsiz WiFi
  • İş merkezi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • İnternet

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS için yorumlar

7,7
İyi
13027 doğrulanmış değerlendirme
Harika
4362
Çok iyi
3188
İyi
2278
Orta üzeri
1062
Orta
848
Vasatın altı
458
Zayıf
832
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

Konum

481 Eighth Avenue, New York, NY 10001

Yakın yerler

  • Madison Square Garden264 m
  • Koreatown0.7 km
  • Empire State Binası0.8 km
  • Times Meydanı1 km
  • Broadway1.2 km
  • Theatre District1.3 km
  • Rockefeller Center1.4 km
  • Museum of Modern Art1.6 km
  • New York City Center1.7 km
  • Midtown Center1.9 km
  • Tiffany & Co.2 km
  • Birleşmiş Milletler Genel Merkezi2.1 km

Politikalar

Giriş/Çıkış

Check-in işlemi 16:00 sonrası, check-out işlemi 11:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS hakkında temel bilgiler

Sakin Sezon

Yoğun Sezon

Ortalama fiyat (hafta içi gece)

Ortalama fiyat (hafta sonu gece)

Kasım
Ekim
₺17.398
₺17.294
Fiyatta ortalama %25 düşüş ile konaklamak için en ucuz ay.
Fiyatta ortalama %47 artışla konaklamak için en pahalı ay.
Son 2 hafta içindeki ortalama Paz - Per fiyatı
Son 2 hafta içindeki ortalama Cum ve Cmt fiyatı

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS için fiyatlar hangi ay en ucuzdur?

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS tesisinde konaklamak için en ucuz ay ortalama gecelik fiyatın ₺8.960 olduğu Şubat ayıdır. En pahalı ay ise gecelik fiyatın ₺23.053 olduğu Aralık ayıdır.

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS rezervasyonu yapmak için en ucuz gün hangisidir?

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS tesisinde rezervasyon için en ucuz gün, ortalama gecelik fiyatın ₺12.497 olduğu Pazar günüdür. En pahalı gün ise gecelik ₺24.310 fiyatla Pazartesi günüdür.

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS için ne kadar önceden rezervasyon yapmalısınız?

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS tesisinde en iyi fiyatı almak için yaklaşık 7 hafta önceden rezervasyon yapın. Bu, son dakika rezervasyonuna kıyasla size yaklaşık %5 tasarruf sağlayabilir.

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS konaklamanız için KAYAK'tan en iyi tüyolar

  • THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS tesisinde ucuz bir oda arıyorsanız rezervasyonunuzu sezonun yoğun olmadığı bir zaman için yapın. En ucuz fırsatlar genellikle Kasım ve Mayıs günleri için bulunuyor.
  • Fiyatlar, haftanın hangi günü konaklayacağınıza göre farklılık gösterebilir. THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS tesisinde en iyi oda fırsatlarını yakalamak için Pazar veya Salı günü konaklayın. Pazartesi, genellikle fiyatların en yüksek olduğu gündür.
  • Son 2 hafta içinde KAYAK üzerinden THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS tesisinden rezerve edilen en ucuz odanın fiyatı ₺14.462 ve en pahalı odanın fiyatı ₺14.462'dir.
  • THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS tesisinde kaç gün konaklamalısınız? KAYAK kullanıcıları odalarını genellikle 4 günlüğüne rezerve etmektedir.

THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS ile rezervasyon için SSS

  • THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS nerede konumlanmaktadır?

    THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS, Hell's Kitchen bölgesindeki 481 Eighth Avenue adresinde konumlanmaktadır, New York şehir merkezine 0,7 km. THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS noktasına en yakın kent simgesi: Madison Square Garden.

  • THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS için giriş ve çıkış saatleri nasıldır?

    THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS için giriş saati; 16:00 ve çıkış saati; 11:00.

  • THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS ücretsiz Wi-Fi erişimi sunuyor mu?

    Evet, THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS ile havalimanı arasındaki mesafe ne kadardır?

    THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS ile New York La Guardia Havaalanı arasındaki mesafe: 10,5 km.

  • KAYAK harika THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS otel fırsatlarını nasıl buluyor?

    KAYAK, New York'ta yer alan THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS tesisinde müsait olan tüm oda fırsatlarını bulmak için internet ağını tarar ve bu fırsatları karşılaştırarak konaklamanız için en iyi fiyatı bulmanıza yardımcı olur. Farklı seyahat siteleri, THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS tesisindeki odalar için farklı zamanlarda indirimler ve fırsatlar sunacaktır. KAYAK, çok sayıda farklı seyahat sitesinden size tüm fiyatları gösterir. Bu, THE NEW YORKER HOTEL BY LOTTE HOTELS için her zaman harika bir fırsat bulabileceğiniz anlamına gelir.

Yakındaki oteller ve konaklama yerleri

2 yıldız otel
Ec New Yorker Student Residence
0 km₺12.108+
4 yıldız otel
Even Hotel New York - Times Square South By IHG8.7 Mükemmel (1.558 yorum)0,1 kmSpor salonu, Restoran, Bar/Lounge₺14.437+
4 yıldız otel
Crowne Plaza Hy36 Midtown Manhattan By IHG8.7 Mükemmel (1.589 yorum)0,13 kmSpor salonu, Restoran, Bar/Lounge₺15.039+
4 yıldız otel
DoubleTree by Hilton New York Times Square South
8 Mükemmel (4.367 yorum)0,14 kmSpor salonu, Restoran, Bar/Lounge₺11.815+
3 yıldız otel
%27 daha ucuzMidtown West Hotel5.9 Fena değil (3.544 yorum)0,35 kmWi-Fi, Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi, Düz ekran TV₺7.306+
2 yıldız otel
%17 daha ucuzDoxie Hotel7.8 İyi (1.654 yorum)0,29 kmWi-Fi, Düz ekran TV, Televizyon₺8.323+
3 yıldız otel
%1 daha ucuzCandlewood Suites New York City- Times Square By IHG8.4 Mükemmel (4.757 yorum)0,39 kmSpor salonu, Restoran, Oda servisi₺9.948+
3 yıldız otel
Staypineapple, An Artful Hotel, Midtown New York
8.7 Mükemmel (1.522 yorum)0,18 kmWi-Fi, Çay/kahve makinesi, Kahve makinesi₺10.021+
4 yıldız otel
Renaissance New York Midtown Hotel8.8 Mükemmel (2.263 yorum)0,21 kmSpor salonu, Restoran, Bar/Lounge₺20.353+
4 yıldız otel
Arlo Midtown
8.8 Mükemmel (4.173 yorum)0,35 kmSpor salonu, Restoran, Bar/Lounge₺12.652+
4 yıldız otel
Even Hotel New York - Times Square South By IHG8.7 Mükemmel (1.558 yorum)0,1 kmSpor salonu, Restoran, Bar/Lounge₺14.437+
4 yıldız otel
Crowne Plaza Hy36 Midtown Manhattan By IHG8.7 Mükemmel (1.589 yorum)0,13 kmSpor salonu, Restoran, Bar/Lounge₺15.039+

Bilmekte fayda var

Şehir merkezine uzaklık

En Yakın Havalimanı

Havalimanına uzaklık

0,7 km
New York La Guardia Havaalanı
10,5 km