Girne Otelleri

8 / 8 otel
Giriş
Çıkış
KAYAK ile karşılaştır hepsi | hiçbiri
Girne
Girne, Kıbrıs
24.Eki 25.Eki Değiştir
Yıldız Hepsi
Fiyat Hepsi
₺ 136-₺ 355
Yakınında Hepsi
Yakınında
Filtreler Hepsini sıfırla
Otel İsmi Hepsi
Özellikler Hepsi
  sadece
  sadece
  sadece
  sadece
  sadece
  sadece
  sadece
  sadece
  sadece
  sadece
  sadece
Tesis Türü Hepsi
  sadece
  sadece
₺ 196+
Giriş
Çıkış
Fiyat Al
Mükemmel  (398 yorum)
Klimalı
İnternet
Havuz
Havalimanı shuttle
Oto park
WiFi
Oscar Resort Hotel
₺ 355+
Giriş
Çıkış
Fiyat Al
Rocks Hotel
₺ 210+
Giriş
Çıkış
Fiyat Al
İyi  (24 yorum)
Klimalı
İnternet
Havuz
Havalimanı shuttle
Oto park
WiFi
Jasmine Court Hotel & Casino
₺ 227+
Giriş
Çıkış
Fiyat Al
The Ship Inn
₺ 213+
Giriş
Çıkış
Fiyat Al
Dedeman Olive Tree
₺ 154+
Giriş
Çıkış
Fiyat Al
İyi  (240 yorum)
Klimalı
İnternet
Havuz
WiFi
Restoran
Paradise
₺ 249+
Giriş
Çıkış
Fiyat Al
Mükemmel  (774 yorum)
Klimalı
İnternet
Havuz
WiFi
Restoran
Kemerli Konak Boutique Hotel
₺ 136+
Giriş
Çıkış
Fiyat Al
İyi  (1,416 yorum)
Klimalı
İnternet
Havuz
WiFi
Restoran
The Olive Tree Hotel
Fiyatlar, ya oda başına gecelik ortalama fiyatlar ya da konaklamanın ilk gecelik ücreti olarak gösterilmektedir. Fiyatlara, yerel vergi & ücretleri dahil edip etmeme seçeneğine sahipsiniz (vergi & ücretler tedarikçinin ödeme ve onay sayfasında belirmeyebilir, fakat otel çıkışında ödenmesi gerekir). Lütfen rezervasyon yapmadan önce, tedarikçinin sitesinden toplam fiyatı tekrar kontrol edin. Fiyatlar ve boş oda garanti edilemez.

Neden mi?:

Satış yapan bir acenta değiliz
Fiyatlar KAYAK tarafından belirlenmez, bu nedenle diğer tedarikçilerin ürün ve hizmet satışlarını garanti etmemiz mümkün değildir.

Daha isabetli bir seçim yapabilmeniz için sayısız veriye ulaşıyoruz
KAYAK ile yüzlerce seyahat sitesinde sunulan fırsatları bir aramada kolayca ve hızlıca karşılaştırabilirsiniz. Bu kapsamda, KAYAK bir arama motorudur ve fiyatları garanti etmemiz mümkün değildir.

Her zaman %100 doğru fiyatı sağlamamız neden mümkün değil?
Uçak bileti, otel odası ve kiralık araç fiyatları sıkça değişebilir. Bunun yanı sıra, birden fazla kişinin eşzamanlı olarak aynı seyahat opsiyonunu satın almak istemesi durumuyla da karşılaşılabilinir. Sonuç olarak, bazı fiyatların güncelliğini yitirmesi durumu söz konusu olabilir.

Soru ve görüşleriniz veya bildirmek istediğiniz bir fiyat tutarsızlığı varsa
Lütfen bize bir geri bildirim gönderin ve ekibimiz soru ve sorunlarınızla hemen ilgilenecektir.

WiFi hız ve kalite verileri © hotelwifitest.com
Değiştir

Girne’yi Keşfedin

Akdeniz kıyısında, Neolitik çağdan kalama bir yerleşim yeri olan Girne, günümüzde Kuzey Kıbrıs’ın en turistik yerlerinden biridir. Daha Fazlası

Girne’yi Keşfedin

Akdeniz kıyısında, Neolitik çağdan kalama bir yerleşim yeri olan Girne, günümüzde Kuzey Kıbrıs’ın en turistik yerlerinden biridir. Girne tarihde birçok uygarlığın hakimiyeti altına girmiştir, bunlardan bazıları, Mısır, Hitit, Pers, Roma, Bizans, İngiliz ve Osmalı’dır. Canlılığıyla dikkat çeken Girne, çeşitli turistik tesisleri, restoranları, alışveriş ve eğlence merkezleri ve gece hayatıyla her zevke hitap etmektedir.

Girne Gezilecek ve Görülecek Yerler

Girne’nin sembolü olan Girne Kalesi, Orta Çağ’dan kalma tarihi bir kaledir. Tarihde İngiltere Kralı Arslan Yürekli Richard’ın Kıbrıs Kralı İsak Kommen’i yenilgiye uğrattığı kale olarak da bilinir. Eskiden tuz ve harnup için amabar olarak kullanılan Girne Limanı doğal güzelliğin tarihle pekiştiği nadir yerlerden biridir. Limanda bulunan cafe ve restoranlardan birinde Liman manzarası eşliğinde dinlenerek öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Kıbrıs Cafer Ağa Camii, 1589 yılından bu yana ayakta kalan görülmeye değer tarihi bir Camii’dir. Bölgenin tarihi kalıntılarından biri olan Antiphonitis Kilisesi, Esentepe kasabasında bulunmaktadır. Başparmak Dağları’nın zirvesine yakın konumlanmış bu Kilise yeşillikler içinde eşsiz bir manzara oluşturmakatadır. Lefkoşa Girne yolu üstünde Boğaz bölgesinde bulunan Boğaz Şehitliği’nde, 1974 Kıbrıs Barış Harekatı’nda şehit olan askerlerin mezarları, çeşitli heykeller ve rölyefler bulunmaktadır. Bir koptik manastır olan Sourp Magar Manastırı M.S. 1000. Yüzyılda inşa edilmiştir. Bir başka tarihi ibadet yeri ise 6. Yüzyıldan kalma Akhiropiitos Manastırı’dır. Bizans ve Lüzinyan mimarisi özellikleri taşıyan manastır günümüzde askeri bölge olarak kullanılan bir alanda bulunmaktadır. Tarihe ve sanata ilgi duyanaların kesinlikle uğraması gereken diğer yerler ise Batık Gemi Müzesi ve Halk Sanatları Müzesi’dir. Batık Gemi Müzesinde, Helenistik dönemden kalma bir gemi kalıntısı sergilenmektedir.

Girne