Aranwa Cusco Boutique Hotel

5 yıldız
9,4
Harika
716 yoruma göre
716 yorum
13.10 Sal
-
14.10 Çar
2 konuk, 1 oda
Genel Bakış
Fiyatlar
Olanaklar
Yorumlar
Konum
Rezervasyon zamanı
İpuçları ve SSS
Yakındaki tesisler

Aranwa Cusco Boutique Hotel için en yeni fırsatlar

13.10 Sal
-
14.10 Çar
Fırsat başlangıç fiyatı
₺8.717
•En ucuz gecelik fiyat
Klasik oda, Luxury oda için fiyatları ve 35 Aranwa Cusco Boutique Hotel fırsatını daha karşılaştırın.
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
₺8.717
ücretler dahil gecelik
Luxury oda, yatak türü bilinmiyor
₺11.390
ücretler dahil gecelik
Klasik oda, 2 çift kişilik yatak
₺9.199
ücretler dahil gecelik
Deluxe oda, 2 queen yatak
₺9.684
ücretler dahil gecelik
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
₺9.766
ücretler dahil gecelik
Luxury oda, yatak türü bilinmiyor
₺10.647
ücretler dahil gecelik
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
₺10.000
ücretler dahil gecelik
Luxury oda, yatak türü bilinmiyor
₺10.873
ücretler dahil gecelik
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
₺10.174
ücretler dahil gecelik
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
₺12.779
ücretler dahil gecelik
Klasik oda, 1 king yatak
₺11.350
ücretler dahil gecelik
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
₺11.911
ücretler dahil gecelik
Klasik oda, 1 king yatak
₺11.705
ücretler dahil gecelik
Deluxe oda, 2 queen yatak
₺12.780
ücretler dahil gecelik
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
₺11.739
ücretler dahil gecelik
Deluxe oda, 1 king yatak
₺12.984
ücretler dahil gecelik
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
₺11.884
ücretler dahil gecelik
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
₺12.680
ücretler dahil gecelik
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
₺12.779
ücretler dahil gecelik
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
₺13.584
ücretler dahil gecelik
Klasik oda, 1 king yatak
₺13.955
ücretler dahil gecelik
Queen oda, 2 queen yatak
₺14.829
ücretler dahil gecelik
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
₺18.602
ücretler dahil gecelik
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
₺20.106
ücretler dahil gecelik
Queen oda, 2 queen yatak
₺27.827
ücretler dahil gecelik
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Aranwa Cusco Boutique Hotel tesisindeki olanaklar

  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Kahve makinesi
  • İş merkezi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Düz ekran TV
  • Televizyon
  • Kablo veya Uydu TV

Aranwa Cusco Boutique Hotel için yorumlar

9,4
Harika
716 doğrulanmış değerlendirme
Harika
587
Çok iyi
74
İyi
24
Orta üzeri
9
Orta
14
Vasatın altı
4
Zayıf
4
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

Konum

San Juan De Dios 255, Cusco

Yakın yerler

  • Museo de Plantas Sagradas Magicas y Medicinales94 m
  • ChocoMuseum107 m
  • Puna127 m
  • La Merced Church219 m
  • Plaza de Armas278 m
  • Cusco Cathedral335 m
  • Cusco Museum of Popular Art346 m
  • Cusco City Centre352 m
  • Museo Inka368 m
  • Cusco San Pedro Market0.5 km
  • UNSAAC-Yale International Center for the Study of Machu Picchu and Inca Culture0.5 km
  • Santo Domingo Church0.7 km

Politikalar

Giriş/Çıkış

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Aranwa Cusco Boutique Hotel hakkında temel bilgiler

Sakin Sezon

Yoğun Sezon

Ortalama fiyat (hafta içi gece)

Ocak
Ocak
₺10.266
Fiyatta ortalama %0 düşüş ile konaklamak için en ucuz ay.
Fiyatta ortalama %0 artışla konaklamak için en pahalı ay.
Son 2 hafta içindeki ortalama Paz - Per fiyatı

Aranwa Cusco Boutique Hotel

Aranwa Cusco Boutique Hotel için fiyatlar hangi ay en ucuzdur?

Aranwa Cusco Boutique Hotel tesisinde konaklamak için en ucuz ay ortalama gecelik fiyatın ₺10.714 olduğu Ocak ayıdır. En pahalı ay ise gecelik fiyatın ₺14.450 olduğu Şubat ayıdır.

Aranwa Cusco Boutique Hotel rezervasyonu yapmak için en ucuz gün hangisidir?

Aranwa Cusco Boutique Hotel tesisinde rezervasyon için en ucuz gün, ortalama gecelik fiyatın ₺9.199 olduğu Çarşamba günüdür. En pahalı gün ise gecelik ₺17.821 fiyatla Perşembe günüdür.

Aranwa Cusco Boutique Hotel için ne kadar önceden rezervasyon yapmalısınız?

Aranwa Cusco Boutique Hotel tesisinde en iyi fiyatı almak için yaklaşık 2 hafta önceden rezervasyon yapın. Bu, son dakika rezervasyonuna kıyasla size yaklaşık %35 tasarruf sağlayabilir.

Aranwa Cusco Boutique Hotel ile rezervasyon için SSS

  • Aranwa Cusco Boutique Hotel nerede konumlanmaktadır?

    Aranwa Cusco Boutique Hotel, Centro Historico bölgesindeki San Juan De Dios 255 adresinde konumlanmaktadır, Cusco şehir merkezine 2,2 km. Aranwa Cusco Boutique Hotel noktasına en yakın kent simgesi: Museo de Plantas Sagradas Magicas y Medicinales.

  • Aranwa Cusco Boutique Hotel için giriş ve çıkış saatleri nasıldır?

    Aranwa Cusco Boutique Hotel için giriş saati; 15:00 ve çıkış saati; 12:00.

  • Aranwa Cusco Boutique Hotel ücretsiz Wi-Fi erişimi sunuyor mu?

    Evet, Aranwa Cusco Boutique Hotel ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Aranwa Cusco Boutique Hotel ile havalimanı arasındaki mesafe ne kadardır?

    Aranwa Cusco Boutique Hotel ile Cusco Velazco Astete arasındaki mesafe: 4,7 km. Aranwa Cusco Boutique Hotel ile Andahuaylas arasındaki mesafe: 149,3 km.

  • KAYAK harika Aranwa Cusco Boutique Hotel otel fırsatlarını nasıl buluyor?

    KAYAK, Cusco yer alan Aranwa Cusco Boutique Hotel tesisinde müsait olan tüm oda fırsatlarını bulmak için internet ağını tarar ve bu fırsatları karşılaştırarak konaklamanız için en iyi fiyatı bulmanıza yardımcı olur. Farklı seyahat siteleri, Aranwa Cusco Boutique Hotel tesisindeki odalar için farklı zamanlarda indirimler ve fırsatlar sunacaktır. KAYAK, çok sayıda farklı seyahat sitesinden size tüm fiyatları gösterir. Bu, Aranwa Cusco Boutique Hotel için her zaman harika bir fırsat bulabileceğiniz anlamına gelir.

Yakındaki oteller ve konaklama yerleri

3 yıldız otel
%62 daha ucuzNodo Cusco Santa Teresa8.7 Mükemmel (191 yorum)0,07 kmOda servisi, Ücretsiz WiFi, Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi₺3.814+
3 yıldız otel
%86 daha ucuz
Inkarri Regocijo Plaza
8.3 Mükemmel (152 yorum)0,07 kmRestoran, Bar/Lounge, Ücretsiz WiFi₺1.426+
3 yıldız otel
%62 daha ucuz
Rojas Plaza Boutique
8.8 Mükemmel (153 yorum)0,08 kmOda servisi, Ücretsiz WiFi, İş merkezi₺3.736+
3 yıldız otel
%62 daha ucuzNodo Cusco Garcilaso8.8 Mükemmel (1.444 yorum)0,1 kmRestoran, Oda servisi, Ücretsiz WiFi₺3.785+
3 yıldız otel
%86 daha ucuz
Inkarri Regocijo Plaza
8.3 Mükemmel (152 yorum)0,07 kmRestoran, Bar/Lounge, Ücretsiz WiFi₺1.426+
2 yıldız otel
%80 daha ucuz
Andean Palace Boutique
7.6 İyi (92 yorum)0,1 kmWi-Fi, Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi, Düz ekran TV₺2.016+
2 yıldız otel
%79 daha ucuz
Afma Cusco
9.1 Mükemmel (195 yorum)0,22 kmWi-Fi, Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi, Düz ekran TV₺2.126+
3 yıldız otel
%78 daha ucuz
Hotel Plateros
6.8 İyi (97 yorum)0,18 kmOda servisi, Ücretsiz WiFi, İş merkezi₺2.212+
3 yıldız otel
%56 daha ucuz
Cooper Hotel Boutique
9.4 Mükemmel (1.524 yorum)0,12 kmRestoran, Bar/Lounge, Ücretsiz WiFi₺4.375+
3 yıldız otel
%13 daha ucuzCasa Andina Premium Cusco El Mercado9.1 Mükemmel (261 yorum)0,16 kmRestoran, Bar/Lounge, Oda servisi₺8.602+
2 yıldız otel
%79 daha ucuz
Afma Cusco
9.1 Mükemmel (195 yorum)0,22 kmWi-Fi, Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi, Düz ekran TV₺2.126+
4 yıldız otel
%42 daha ucuzWyndham Costa del Sol Cusco8.9 Mükemmel (3.459 yorum)0,1 kmRestoran, Bar/Lounge, Oda servisi₺5.800+

Bilmekte fayda var

Şehir merkezine uzaklık

En Yakın Havalimanı

Havalimanına uzaklık

2,2 km
Cusco Velazco Astete
4,7 km