Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road

4 yıldız
8,3
Çok iyi
20 yoruma göre
20 yorum
18.08 Sal
-
19.08 Çar
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺2.081
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺2.081
Superior oda, 1 queen yatak
₺2.577
Genel Bakış
Fiyatlar
Olanaklar
Yorumlar
Konum
İpuçları ve SSS
Yakındaki tesisler

Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road için en yeni fırsatlar

18.08 Sal
-
19.08 Çar
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺2.081
ücretler dahil gecelik
Superior oda, 1 queen yatak
₺2.577
ücretler dahil gecelik
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road tesisindeki olanaklar

  • Ücretsiz WiFi
  • İş merkezi
  • Çamaşırhane

Çamaşırhane

  • Çamaşırhane

Hizmetler ve kolaylıklar

  • İş merkezi

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi

Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road için yorumlar

8,3
Çok iyi
20 doğrulanmış değerlendirme
Harika
7
Çok iyi
5
İyi
6
Orta üzeri
0
Orta
1
Vasatın altı
0
Zayıf
1
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Konum

No.193 Furong Middle Road 2 Duan, Changsha 430001

Yakın yerler

  • Tianxin Tower0.5 km
  • Changsha Ferris Wheel0.7 km
  • Helong Stadium0.8 km
  • Former Site of the Hunan Committee of the Communist Party of China1.7 km
  • Xiaoyuan Park2.6 km
  • Orange Island Park3.2 km
  • Hunan Provincial Museum3.6 km
  • Hunan University4.2 km
  • Sheli Tower of Changsha4.9 km
  • Nanjiao Park5.1 km
  • Yuelu Mountain5.7 km
  • Central South University5.7 km

Politikalar

Giriş/Çıkış

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road ile rezervasyon için SSS

  • Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road nerede konumlanmaktadır?

    Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road, Yuhua bölgesindeki No.193 Furong Middle Road 2 Duan adresinde konumlanmaktadır, Changsha şehir merkezine 2,4 km. Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road noktasına en yakın kent simgesi: Tianxin Tower.

  • Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road için giriş ve çıkış saatleri nasıldır?

    Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road için giriş saati; 14:00 ve çıkış saati; 12:00.

  • Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road ücretsiz Wi-Fi erişimi sunuyor mu?

    Evet, Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road ile havalimanı arasındaki mesafe ne kadardır?

    Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road ile Changsha Huanghua Intl arasındaki mesafe: 22,8 km. Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road ile Yueyang Sanhe arasındaki mesafe: 128,9 km.

  • KAYAK harika Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road otel fırsatlarını nasıl buluyor?

    KAYAK, Changsha yer alan Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road tesisinde müsait olan tüm oda fırsatlarını bulmak için internet ağını tarar ve bu fırsatları karşılaştırarak konaklamanız için en iyi fiyatı bulmanıza yardımcı olur. Farklı seyahat siteleri, Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road tesisindeki odalar için farklı zamanlarda indirimler ve fırsatlar sunacaktır. KAYAK, çok sayıda farklı seyahat sitesinden size tüm fiyatları gösterir. Bu, Ji Hotel Changsha Wuyi Square Furong Middle Road için her zaman harika bir fırsat bulabileceğiniz anlamına gelir.

Yakındaki oteller ve konaklama yerleri

2 yıldız otel
%35 daha ucuz
Hanting Hotel (Changsha Wuyi Square)
6.8 İyi (8 yorum)0,02 kmOda servisi, Ücretsiz WiFi₺1.145+
3 yıldız otel
%49 daha ucuz
Miyang Miju Hotel (Changsha Wuyi Square Helong Stadium Branch)
0,1 km₺907+
3 yıldız otel
%38 daha ucuz
Doaland Lab Hotel (Wuyi Square Helong Gymnasium Branch)
0,11 km₺1.098+
%32 daha ucuz
Nanxingii Terrace Garden Hotel (Changsha Helong Sports Center)
0,14 km₺1.193+
1 yıldız otel
%81 daha ucuz
Duli Family Inn
0,56 km₺334+
2 yıldız otel
%73 daha ucuz
Bird Day Bieyuan Hotel (Wuyi Square Duzheng Street)
0,58 km₺478+
2 yıldız otel
%68 daha ucuz
Xiyue Luxury Cinema Hotel (Hongming Center Xiangya Second Affiliated Branch)
0,56 km₺573+
2 yıldız otel
%65 daha ucuz
Xinwanglou Business Hotel (Changsha Xiangya Second Affiliated Branch)
0,6 km₺621+
2 yıldız otel
%35 daha ucuz
Hanting Hotel (Changsha Wuyi Square)
6.8 İyi (8 yorum)0,02 kmOda servisi, Ücretsiz WiFi₺1.145+
3 yıldız otel
%49 daha ucuz
Miyang Miju Hotel (Changsha Wuyi Square Helong Stadium Branch)
0,1 km₺907+
3 yıldız otel
%38 daha ucuz
Doaland Lab Hotel (Wuyi Square Helong Gymnasium Branch)
0,11 km₺1.098+
%32 daha ucuz
Nanxingii Terrace Garden Hotel (Changsha Helong Sports Center)
0,14 km₺1.193+

Bilmekte fayda var

Fiyat-kalite dengesi

Şehir merkezine uzaklık

En Yakın Havalimanı

Havalimanına uzaklık

8,0
2,4 km
Changsha Huanghua Intl
22,8 km