Ukrayna'ya ucuz uçak biletlerini bulun.

1 yetişkin
0 bagaj
31.12 Paz
7.1 Paz
Son 7 gün içinde kullanıcılar KAYAK'ta 44.312.419 kez arama yaptı. İşte nedeni:

Fiyatları takip edinRezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatlar düştüğünde haberdar olmak için fiyat alarmı oluşturun

Kullanımı ücretsizGizli ücretler veya kesintiler yok.

Fırsatlarınızı filtreleyinKabin sınıfını, ücretsiz Wi-Fi olanağını ve daha fazlasını seçin

SSS - Ukrayna uçuşlarını rezerve etme

 • Ukrayna'ya varışlı uçuş ne kadar sürer?

  Türkiye'den Ukrayna'ya aktarmasız ortalama bir uçuş 10 sa. 52 dk. sürmekte ve 1836 km'lik bir mesafeyi kapsamaktadır. Ortalama 4 sa. 40 dk. uçuş süresi ile en popüler rota, Antalya - Kharkov rotasıdır.

 • Ukrayna'ya en ucuz uçuş hangisidir?

  Türkiye'den Ukrayna'ya, son 72 saat içinde bulunan en ucuz uçak biletinin ücreti ₺ 3.759 tutmuştur. Antalya'dan Kharkov'a en popüler rotadır ve bu rota üzerinde son 72 saat içinde bulunan en ucuz gidiş dönüş uçak biletinin fiyatı ₺ 5.580'dir.

 • Ukrayna'da en popüler destinasyonlar nelerdir?

  Sıradaki en popüler destinasyonlar: Lviv (%21) ve Kharkov (%15). Odesa (%11), Herson'a (%11) ve Dnipro'ya (%6) yapılan uçuşlarda da aramalarda popülerdir.

 • KAYAK'ın uçuş Fiyat Trendi aracı doğru zamanda rezervasyon yapmama nasıl yardımcı olur?

  KAYAK'ın uçuş Fiyat Trendi aracı, girilen destinasyon ve tarih için fiyatların 7 gün içinde değişip değişmeyeceğini belirlemek üzere geçmiş verileri kullanır ve bu sayede kullanıcılar, ne zaman rezervayon yapmaları gerektiğini öğrenirler.

Daha fazla SSS gör

Ukrayna'ya ucuz uçak bileti bulmak için en iyi tüyolar

 • Ocak, Şubat ve Aralık ayları yoğun sezon olarak kabul edilir. Türkiye'den uçmak için en uygun fiyatı bulabileceğiniz ay Ocak ayıdır.
 • Ukrayna en yeni uçuş fırsatlarını yakalamak için yukarıdaki arama formuna tercih ettiğiniz kalkış havalimanını ve seyahat tarihlerini girin.
Daha fazla ipucu gör

Ukrayna uçuşları

Dönüş uçuşu fırsatları:

Ukrayna - Türkiye

Kabın sınıfları: