Marmaris'te araç kiralama

Marmaris'te araç kiralama

Marmaris'teki kiralık araç fırsatlarını görmek için yüzlerce araç kiralama sitesini karşılaştırın

Sürücü yaşı: 26-65
8.12 Fri
Öğle
15.12 Fri
Öğle

Bırakın aramayı KAYAK yapsın

Maksimum %30 tasarruf edin

Marmaris'teki kiralık araç fırsatlarını görmek için yüzlerce araç kiralama sitesini karşılaştırın

Kullanımımız tamamen ücretsizdir – hiçbir gizli masraf veya ücret içermez

Araç türünü, ücret iptal seçeneğine ve daha fazlasına göre filtreleyin

Marmaris'te araç kiralama hakkında bilgiler

Alış yeriMarmaris
Araç sınıflarıEkonomi, Kompakt, Kompakt SUV, Lüks, Orta, Orta sınıf SUV, Yolcu Minibüsü
Kiralama noktaları24
Havalimanı konumları1
Popüler acentelerNissa Car Rental, Sixt, Rent Go Rent A Car, Europcar, Koral Car Rental

Marmaris içindeki ucuz kiralık araçlar

KAYAK kullanıcılarının son 48 saatte bulduğu en iyi fiyatlar.

Marmaris'te araba kiralamak için KAYAK'tan en iyi ipuçları

 • Muğla şehrinin tatilciler tarafından en çok tercih edilen ve en büyük ilçelerinden biri olan Marmaris, eşsiz koyları ve plajlarının yanı sıra antik kent kalıntıları, kale, şelale gibi seyahatinize renk katacak ve görülmesi gereken birçok farklı güzelliğe de sahip. Ayrıca Marmaris gezinizi tekne turu, jeep safari, scuba diving, su sporları gibi aktivitelerle de renklendirmeniz mümkün. Marmaris’in çok tercih edilen ilçelerden olma sebeplerinden biri de İçmeler, Bozburun, Selimiye gibi birbirinden güzel gezilecek bölgelere sahip olmasıdır. Burada konaklarken Ula, Datça gibi çevre ilçelere bağlı bölgelere de ziyaretler yaparak seyahatinizi genişletmeniz mümkündür. Bu bölgede çevre ilçelere toplu taşıma ile ulaşım kısıtlıdır, ziyaretçiler tarafından sıkça tercih edilen eşsiz koyların da büyük çoğunluğuna da toplu taşıma ile ulaşmak mümkün değildir. Hem Marmaris’i hem de çevresini rahatlıkla keşfedebilmek için Marmaris araç kiralama seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Hem bölgede görülmesi gereken çok fazla belde bulunduğundan hem de beldeler arası ulaşım seçenekleri kısıtlı olduğundan Marmaris'te uygun araç kiralama seçeneklerini mutlaka değerlendirmek gerekir.
 • Marmaris seyahatiniz için hava yolu ile ulaşımı tercih edecekseniz Dalaman ilçesinde bulunan Dalaman Havalimanı'nı (DLM) kullanmanız gerekir. Dalaman-Marmaris arası mesafe yaklaşık olarak 95 km’dir. Muğla ilçesindeki birçok uğrak tatil bölgesine ulaşmak için Dalaman Havalimanı’na iniş yapılır. Buradan Marmaris'e ulaşmak için toplu taşımayı tercih edeceklerin birden fazla araç değiştirmesi ya da özel shuttle kullanması gerekmektedir. Dalaman’a ulaştığınızda seyahatinize doğrudan iç hatlar gelen yolcu çıkışı terminalinin tam karşısında ofisleri bulunan çeşitli firmalar  üzerinden aracınızı kiralayarak da başlayabilirsiniz. Burada kiraladığınız araçları havalanından ayrılmadan direkt teslim almanız mümkündür. Bunun yanı sıra Marmaris’e ulaştıktan sonra da çeşitli araç kiralama noktalarında da Marmaris araç kiralama seçeneklerini inceleyip aracınızı teslim almanız mümkündür.
 • Türkiye’de trafik sağdan akmaktadır. Marmaris’te şehrin merkezinde araç kullanmak oldukça kolaydır. Seyahatinizi rahatlıkla Marmaris araç kiralama seçeneklerini değerlendirerek planlayabilirsiniz. Sezonsal olarak merkezde hem araç hem insan kalabalığı yaşanabilse de trafik yoğunluğu ile karşılaşılan bir bölge değildir. Marmaris'te araç sürmek konusunda esas önem taşıyan kısım kent merkezinden ziyade Muğla-Marmaris, Marmaris-Datça gibi anayollardır. Bu yollar keskin virajları ile bilinir.
 • Marmaris’te araç kullanırken zorlanabileceğiniz ve dikkat etmeniz gereken durum da yine virajlı yollardır. Özellikle çevredeki bölgelere giderken Ege’nin virajlı yollarını aşmanız gerekecektir. Özellikle Datça-Marmaris anayolu dikkatli ve kontrollü bir sürüş gerektirir, burada güvenliğinizi sağlamak adına gidilecek yolların önceden araştırılıp keskin virajlara dikkat edilmesi önerilir. Marmaris'te genel olarak devamlı bir trafik olmasa da akşamları 20.00 civarında merkeze gelen yollarda trafik tıkanabilir.
 • Kullanıcılarımızın %25'i ₺ 740 veya daha ucuza Marmaris için kiralık araç buldu
 • Marmaris kiralık aracınızı, ortalama fiyatın altına almak için seyahatinizden en az 1 gün önce rezerve edin.
 • Marmaris Küçük kiralık araçları ortalama olarak diğer araç türlerine göre %51 civarında daha ucuz

Marmaris içinde araç kiralama hakkında SSS

 • Marmaris için araç kiralama fiyatları ne kadar?

  Marmaris için günlük araç kiralama fiyatı ortalama ₺ 881 tutmaktadır.

 • Marmaris'teki en ucuz araç kiralama şirketi hangisidir?

  Son 72 saatte yapılan aramalara göre en ucuz kiralık araç Koral Car Rental (günlük ₺ 744), Sixt (günlük ₺ 769) ve Nissa Car Rental (günlük ₺ 858). Son 72 saatte yapılan aramalara göre en ucuz kiralık aracı Koral Car Rental Kemal Seyfettin Elgin Bulvarı 164. Sokak, D:No:2, Marmaris 48700 sunuyor (şehir merkezinden 1 km).

 • Marmaris içinde benzin fiyatları ne kadardır?

  Marmaris içinde galon başına benzin fiyatı Marmaris'dir (son 30 gün için). Aracınızın boyutuna bağlı olarak benzin deposunu doldurmak ₺ 1.574 ve ₺ 2.098 arasındadır.

 • Marmaris'teki en popüler kiralık araç hangisidir?

  Küçük (Hyundai i10 veya benzeri), Marmaris'te en sık kiralanan araç türüdür.

 • Muğla Dalaman havalimanı (DLM) içindeki araç kiralama şirketleri hangileridir?

  Muğla Dalaman havalimanı içinde yer alan araç kiralama şirketleri arasında Hertz, Erboy Car, DMR Car, ESSENCE CAR RENTAL, AllMeet Rent, Right Cars, CarWiz, SURPRICE CAR RENTAL, Nissa Car Rental ve Hello Car Rental yer almaktadır.

 • Hangi araç kiralama şirketleri sizi Muğla Dalaman havalimanı (DLM) konumundan gelip alır?

  Muğla Dalaman havalimanı ile herhangi bir destinasyon arasında shuttle veya gelip alma hizmetlerini sunan araç kiralama şirketleri: Hertz, ESSENCE CAR RENTAL ve Avis.

 • Marmaris'te bana yakın kiralık araç şirketlerini nasıl bulabilirim?

  Yakınınızdaki en iyi kiralık araçları bulmak için kapsamlı car rental location map'e göz atın.

 • Marmaris'te Mini Boy bir araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Marmaris'te Mini Boy bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 736'dir.

 • Marmaris'te Ekonomik bir araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Marmaris'te Ekonomik bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 1.486'dir.

 • Marmaris içindeki en popüler araç kiralama noktası neresidir?

  Marmaris içinde araçlar genellikle Sixt Netsel Marina Marmaris (Şehir merkezine 1 km ) adresinden kiralanıyor.

 • Marmaris'te bir haftalık araç kiralama ücreti ne kadardır?

  Marmaris'te kiralık bir aracın fiyatı, ortalama olarak haftalık ₺ 6.170 (günlük ₺ 881) tutmaktadır.

 • Marmaris'te bir aylık araç kiralama fiyatı ne kadardır?

  Marmaris'te kiralık bir aracın fiyatı, ortalama olarak aylık ₺ 26.441 (günlük ₺ 881) tutmaktadır.

 • Marmaris’te sürüş için ne tür bir araba önerilir?

  Marmaris’e giderken ve seyahat esnasında araç kullanacaklar için en önemli faktörlerden biri virajlı yollar olduğundan araç seçiminde de bu durum gözetilerek yolculuğu en kolay ve en güvenli hale getirecek araçlar tercih edilmelidir.  Geziniz için yol tutuşu sağlam araçları tercih etmek sizler için en güvenli ve en doğru tercih olacaktır. Marmaris’e geldiğinize gezisini tek bir alanda geçirmek istemeyen ve görülmesi gereken bölgeleri ziyaret etmek, farklı koylar keşfetmek isteyenlerdenseniz seyahatiniz boyunca yüksek kilometreler katedeceksiniz demektir. Bu durumda daha az yakıt tüketen ve bütçe dostu olan dizel araç seçenekleri de değerlendirilmelidir. Marmaris'te en çok kiralanan araç tipi ekonomi sınıfındaki araçlardır.

 • Marmaris’te hız limiti nedir?

  Ziyaret edilen şehirde araç kullanmayı planlayanların buradaki kuralları, hız limitlerini öğrenmesi gerekmektedir. Marmaris’te de Türkiye genelinde olduğu gibi şehir içi yollarda hız limiti 50 km/sa olarak belirlenmiştir. Özellikle şehir içinde araba kullanırken bilinen hız sınırının yanı sıra bölgedeki trafik levha ve uyarıları da fark edilmeli ve dikkate alınmalıdır, herhangi bir sebeple o bölgede farklı bir üst hız limiti belirlenmişse mutlaka buna uyulmalıdır. Yerleşim yeri dışındaki yollarda ise hız limitleri değişkenlik göstermektedir. Hız limiti şehirlerarası çift yönlü karayollarında 90 km/sa ve bölünmüş yollarda 110 km/sa olarak belirlenmiştir. Otoyollarda ise hız sınırı işletenine göre değişmekle birlikte 130-140 km/sa sınırına tabidir.

 • Şehirde park edilecek en iyi yerler nerelerdir?

  Marmaris’te çok sayıda otopark işletmesi bulunmakta olup bunlar genel olarak şehir merkezinde yoğunlaşmış durumdadır, otopark ücretleri yaklaşık 50 ₺ civarındadır. Otopark hizmetinin yanı sıra bölgeye gelen ziyaretçiler mekanların ücretli vale hizmetlerini de tercih edebilmektedirler. Seyahatiniz esnasında aksaklık yaşamamak adına gideceğiniz bölgedeki otoparkları önceden araştırarak varış noktalarınızı bu şekilde planlamak seyahatinizdeki konforu arttıracaktır. İşletme bulunan çevre koyların bazılarında ise giriş ücretinizi araç başına ödeyerek ekstra bir park ücreti ödemeden aracınızı park etmeniz mümkündür.

Marmaris araç kiralama yorumları ve rehberi

Koral Car Rental

10,0

Harika

Yorum bulunmuyor

Temizlik

10.0

Konfor

10.0

Alış/İade

10.0

Fiyat-kalite dengesi

10.0

Marmaris'teki konumlar

Kemal Seyfettin Elgin Bulvarı 164. Sokak, D:No:2, Marmaris

+90 532 216 98 17

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Sixt

5,6

Vasat

Yorum bulunmuyor

En popüler

Temizlik

6.0

Konfor

5.6

Alış/İade

5.6

Fiyat-kalite dengesi

6.0

Marmaris'teki konumlar

Netsel Marina Marmaris

+90 850 222 2000

Pazartesi09:00 - 19:00
Salı09:00 - 19:00
Çarşamba09:00 - 19:00
Perşembe09:00 - 19:00
Cuma09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
Pazar09:00 - 19:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Europcar

10,0

Harika

Yorum bulunmuyor

Marmaris'teki konumlar

Yunus Nadi Cad. N°120/c

+90 252 417 45 88

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Garenta

10,0

Harika

Yorum bulunmuyor

Marmaris'teki konumlar

103-1 Sk. Güçlü Apt. No:17/B

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Avis

9,0

Harika

Yorum bulunmuyor

Marmaris'teki konumlar

Armutalan Mh. Kemal Seyfettin.

+90 252 241 21 38

Pazartesi09:00 - 19:00
Salı09:00 - 19:00
Çarşamba09:00 - 19:00
Perşembe09:00 - 19:00
Cuma09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
Pazar09:00 - 19:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Budget

8,4

Çok iyi

Yorum bulunmuyor

Marmaris'teki konumlar

Ulusal Egemenlik St 15c

+90 252 417 7722

Pazartesi09:00 - 19:00
Salı09:00 - 19:00
Çarşamba09:00 - 19:00
Perşembe09:00 - 19:00
Cuma09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
Pazar09:00 - 19:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Autounion Car Rental

10,0

Harika

Yorum bulunmuyor

En yüksek puanlı
En ucuz fırsat

Marmaris'teki konumlar

Armutalan, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:17

Pazartesi09:00 - 19:00
Salı09:00 - 19:00
Çarşamba09:00 - 19:00
Perşembe09:00 - 19:00
Cuma09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
Pazar09:00 - 19:00
Fırsatları göster

Marmaris Hotel Delivery

Pazartesi09:00 - 19:00
Salı09:00 - 19:00
Çarşamba09:00 - 19:00
Perşembe09:00 - 19:00
Cuma09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
Pazar09:00 - 19:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Nissa Car Rental

6,0

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Marmaris'teki konumlar

Kemal Seyfettin Elgin Blv. 164. Sokak D:No:2

+90 4444093

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Merkez Tepe Mah. Ulusal Egemenlik Cad. Merkez / Marmaris

+90 549 647 72 50

Pazartesi09:00 - 19:00
Salı09:00 - 19:00
Çarşamba09:00 - 19:00
Perşembe09:00 - 19:00
Cuma09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
Pazar09:00 - 19:00
Fırsatları göster

Ulusal Egemenlik Caddesi Safak Sokak No.12 Marmaris / Mugla

+90 549 647 72 50

Pazartesi09:00 - 19:00
Salı09:00 - 19:00
Çarşamba09:00 - 19:00
Perşembe09:00 - 19:00
Cuma09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
Pazar09:00 - 19:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Rent Go Rent A Car

5,0

Vasat

Yorum bulunmuyor

Marmaris'teki konumlar

Hatipirimi Ave. Inönü Str. No:27/C Marmaris/Mugla

+90 501 702 52 02

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

keddy by Europcar

6,4

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Marmaris'teki konumlar

Yunus Nadi Cad. N°120/c

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

OptimoRent

5,0

Vasat

Yorum bulunmuyor

Marmaris'teki konumlar

Armutalan, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:17

Pazartesi09:00 - 19:00
Salı09:00 - 19:00
Çarşamba09:00 - 19:00
Perşembe09:00 - 19:00
Cuma09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
Pazar09:00 - 19:00
Fırsatları göster

Çıldır Mah., 164. Sok., No:2, Marmaris, Muğla, Türkiye

+90 850 305 0303

Pazartesi09:00 - 19:00
Salı09:00 - 19:00
Çarşamba09:00 - 19:00
Perşembe09:00 - 19:00
Cuma09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
Pazar09:00 - 19:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

CIRCULAR

Henüz puan yok

Marmaris'teki konumlar

Cildir Mahallesi 105 Sokak No23

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Marmaris Hotel delivery and collection

+90 541 785 12 28

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Otorento

Henüz puan yok

Marmaris'te 2 konum

Marmaris'teki konumlar

Ulusal Egemenlik Cad. Rodoslu Kemal Is Hani Nr: 1 Marmaris / Mugla

Açılış saatleri bulunamadı

Ulusal egemenlik cad. No:22

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Renticar

Henüz puan yok

Marmaris'te 2 konum

Marmaris'teki konumlar

2 Kubilay Alpugan Sokak

Açılış saatleri bulunamadı

Muğla Marmaris Liman

+90 850 308 0308

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

AcaRent

Henüz puan yok

Marmaris'te bir konum

Marmaris'teki konumlar

Hatipirim mah. 148. Sokak no:3 d/2 Marmaris Mu?la

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Carfleet Rent A Car

Henüz puan yok

Marmaris'te bir konum

Marmaris'teki konumlar

32 Kemal Seyfettin Elgin Bulvar

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Global Rent A Car

Henüz puan yok

Marmaris'te bir konum

Marmaris'teki konumlar

Netsel .Mariina, Munir Elgin Blv. No:38/17

+90 850 304 3527

Pazartesi09:00 - 19:00
Salı09:00 - 19:00
Çarşamba09:00 - 19:00
Perşembe09:00 - 19:00
Cuma09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
Pazar09:00 - 19:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Marmaris içinde veya yakınındaki araç kiralama yerleri

Bilmekte fayda var

En popüler acente

Sixt

En popüler araç türü

Küçük

Ortalama fiyat

₺ 881/günlük

İyi fırsat

₺ 740/günlük

Marmaris'teki bir kiralık araç için en iyi rezervasyon zamanı

Ayda ortalama günlük fiyat
Alış tarihi yaklaştığında kiralık araç fiyatları