Belgrad kiralık arabalar başlangıç fiyatı günlük ₺ 177

Bu fiyat Belgrad'ta alış tarihi 5-3 ve bırakma tarihi 13-3 olarak araç kiralamak için son 72 saat içinde bir KAYAK kullanıcısı tarafından bulunan en ucuz günlük fiyattır. Ücretler değişebilir ve tüm tarihler veya kiralama tarihleri için geçerli olmayabilir. Aramayı kopyalayarak benzer fırsatları bulmak için fiyata tıklayın.
Sürücü yaşı: 26-65
7.3 Per
14.3 Per

Belgrad'taki kiralık araç fırsatlarını görmek için yüzlerce araç kiralama sitesini tek seferde arayın

KAYAK seyahat severler tarafından neden tercih ediliyor

Maksimum %36 tasarruf edinTek bir aramayla çok sayıda seyahat sitesini karşılaştırın

Kullanımı ücretsizGizli ücretler veya kesintiler yok.

Fırsatlarınızı filtreleyinAraç türüne, markaya ve daha fazlasına göre filtreleyin. Sonuçlarınızı anında özelleştirin.

Esnek rezervasyon yapınEkstra ücret ödemeden maksimum esneklik için "ücretsiz iptal" filtremizi kullanın.

Belgrad'ta araç kiralama hakkında bilgiler

Alış yeriBelgrad
Araç sınıflarıEkonomi, Kompakt, Kompakt SUV, Kompakt istasyon kasa, Küçük, Orta, Orta sınıf SUV, Standart, Yolcu Minibüsü
Kiralama noktaları111
Havalimanı konumları44
Popüler acentelerAlamo, SURPRICE CAR RENTAL , CarWiz, Ok Mobility, CarQ

Belgrad içindeki ucuz kiralık araçlar

KAYAK kullanıcılarının son 48 saatte bulduğu en iyi fiyatlar.

Belgrad'ta araba kiralamak için KAYAK'tan en iyi ipuçları

 • Bir şehrin tadını doyasıya çıkarmanın yollarından biri de araç kiralamak ve şehir merkezine bağlı kalmadan yolculuk yapmaktır. Siz de Belgrad araç kiralama fırsatlarından yararlanarak şehrin çevresinde bulunan görülmesi gereken dilediğiniz yerleri kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz. Belgrad merkezine yaklaşık 130 km mesafede bulunan Güvercinlik Kalesi tarihseverler için kaçırılmaması gereken bir nokta. Tuna Nehri’nin kıyısında yer alan bu kalenin tarihi 14. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Belgrad'ta araç kiraladığınız  zaman ziyaret edebileceğiniz bir diğer yer ise Avala Kulesi olabilir. Şehir merkezine yaklaşık 25 km mesafede olan bu kuleyi de aracınızla rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.
 • Ülkenin en önemli havaalanı olarak tanımlanan Belgrad Nikola Tesla Havalimanı (BEG) şehir merkezine ortalama 20 km’lik bir mesafede yer almaktadır ve kiralanan bir araç ile hızlı bir şekilde ulaşım sağlanabilir. Belgrad Nikola Tesla Havalimanı’nda sadece iki adet terminal bulunmaktadır ve bu iki terminal de aynı binada yer almaktadır. Belgrad araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için ana terminalde otopark alanının yakınında bulunan ofislere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Avis, Hertz, Europcar, Sixt ve daha birçok araç kiralama şirketlerinden dilediğinizi seçerek Belgrad seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Belgrad'ta araç sürüş tecrübesi, herhangi bir büyük Avrupa şehriyle kıyaslandığında çok büyük bir farklılık göstermemektedir. Her ne kadar çok rahat bir trafiğe sahip olmasa da Belgrad’ta araç kiralamak sınırsız özgürlük sağlayacağı için oldukça iyi bir seçenektir. Yine de bilinmesi gerek bazı detaylar bulunmaktadır. Trafikte tramvaylar tüm araçlara göre trafik üstünlüğüne sahiptirler. Ayrıca bisiklet yollarını kullanan biskletlilere de öncelik verilmesi gerekmektedir. 12 yaşını doldurmamış çocukların ise ön koltukta oturmaları kesinlikle yasaktır. Araç kullanırken telefonla konuşmak da yine aynı şekilde kanunlara aykırıdır. Ancak eller serbest yöntemi ile telefon görüşmeleri gerçekleştirilebilir.
 • Belgrad merkezinde araç kullanırken bazı saat dilimlerine özellikle dikkat etmelisiniz. Gündüz işe gidiş saatleri olan 07.00 ile 09.00 aralığı ve akşam iş çıkışı saatleri olan 15.00 ile 18.00 aralığında merkez trafiğinden uzak durmanızda fayda olacaktır. Özellikle şehir merkezinin yakınından da geçen E75 otoyolunda trafik sıkışıklıkları yaşanmaktadır. Bazı diğer ülke ve şehirlerde de olduğu gibi Belgrad’ta da araç kullanmanın bazı zorlukları bulunmaktadır. Kimi sürücü ve yayalar zaman zaman trafik kurallarına aldırış etmemektedir. Bu durum da kurallara uyan sürücüler için zorluk çıkarabilmektedir. Bu sebeple seyahat halindeyken her zaman dikkatli olmanız yolculuk deneyiminizi daha güvenli hale getirecektir.
 • Kullanıcılarımızın %25'i ₺ 432 veya daha ucuza Belgrad için kiralık araç buldu
 • Belgrad kiralık aracınızı, ortalama fiyatın altına almak için seyahatinizden en az 1 gün önce rezerve edin.
 • Belgrad için havaalanı dışındaki araç kiralama yerleri havaalanındaki yerlerden ortalama olarak %44 civarında daha ucuz.
 • Belgrad Ekonomi kiralık araçları ortalama olarak diğer araç türlerine göre %48 civarında daha ucuz

Belgrad içinde araç kiralama hakkında SSS

 • Belgrad için araç kiralama fiyatları ne kadar?

  Belgrad için günlük araç kiralama fiyatı ortalama ₺ 586 tutmaktadır.

 • Belgrad'taki en ucuz araç kiralama şirketi hangisidir?

  Son 72 saatte yapılan aramalara göre en ucuz kiralık araç Ok Mobility (günlük ₺ 177), CarWiz (günlük ₺ 261) ve Wheego (günlük ₺ 284). Son 72 saatte yapılan aramalara göre en ucuz kiralık aracı Ok Mobility Nikola Tesla Airport 11180 sunuyor (şehir merkezinden 13 km).

 • Belgrad içinde benzin fiyatları ne kadardır?

  Belgrad içinde galon başına benzin fiyatı Belgrad'dir (son 30 gün için). Aracınızın boyutuna bağlı olarak benzin deposunu doldurmak ₺ 2.404 ve ₺ 3.206 arasındadır.

 • Belgrad'taki en popüler kiralık araç hangisidir?

  Ekonomi (Volkswagen Polo veya benzeri), Belgrad'ta en sık kiralanan araç türüdür.

 • Belgrad Nikola Tesla Havaalanı havalimanı (BEG) içindeki araç kiralama şirketleri hangileridir?

  Belgrad Nikola Tesla Havaalanı havalimanı içinde yer alan araç kiralama şirketleri arasında SURPRICE CAR RENTAL, INTERRENT, Ok Mobility, CarWiz, Alamo, Payless, Enterprise Rent-A-Car, GREEN MOTION, Budget ve ADDCAR RENTAL yer almaktadır.

 • Hangi araç kiralama şirketleri sizi Belgrad Nikola Tesla Havaalanı havalimanı (BEG) konumundan gelip alır?

  Belgrad Nikola Tesla Havaalanı havalimanı ile herhangi bir destinasyon arasında shuttle veya gelip alma hizmetlerini sunan araç kiralama şirketleri: SURPRICE CAR RENTAL, INTERRENT, Alamo, Enterprise Rent-A-Car, GREEN MOTION, Budget ve Avis.

 • Belgrad'ta bana yakın kiralık araç şirketlerini nasıl bulabilirim?

  Yakınınızdaki en iyi kiralık araçları bulmak için kapsamlı car rental location map'e göz atın.

 • Belgrad'ta Ekonomik bir araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Belgrad'ta Ekonomik bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 717'dir.

 • Belgrad'ta Orta Boy bir araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Belgrad'ta Orta Boy bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 666'dir.

 • Belgrad'ta Mini Boy bir araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Belgrad'ta Mini Boy bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 798'dir.

 • Belgrad içindeki en popüler araç kiralama noktası neresidir?

  Belgrad içinde araçlar genellikle Wheego Belegrade Airport, Terminal building (Şehir merkezine 11 km ) adresinden kiralanıyor.

 • Belgrad'ta bir haftalık araç kiralama ücreti ne kadardır?

  Belgrad'ta kiralık bir aracın fiyatı, ortalama olarak haftalık ₺ 4.100 (günlük ₺ 586) tutmaktadır.

 • Belgrad'ta bir aylık araç kiralama fiyatı ne kadardır?

  Belgrad'ta kiralık bir aracın fiyatı, ortalama olarak aylık ₺ 17.574 (günlük ₺ 586) tutmaktadır.

 • Belgrad’ta tercih edilen kiralık araba türleri nelerdir?

  Belgrad araç kiralama açısından size birçok türde deneyim yaşatabilecek bir şehirdir. Normal şartlarda yolcu sayısına bağlı olaraktan orta sınıf ve kompakt sınıf bir araç şehir içinde yolculuk etmeniz için yeterli olacaktır. Ancak seyahatinizin bir kısmını Belgrad’ın çevresini ve Sırbistan’ın diğer bölgelerini de keşfederek geçirmek istiyorsanız SUV sınıfı bir araç ile rahat bir tecrübe yaşayabilirsiniz. Seyahatinizin kış aylarında olması durumunda ise hava şartlarını da inceleyerek dört çekerli bir araç da tercih edebilirsiniz.

 • Belgrad'ta hız limiti nedir?

  Her ülkede olduğu gibi Sırbistan’da da yollarda hız limiti uygulanmaktadır. Belgrad’ta genel olarak şehir içi hız limiti 50 km/sa, şehir dışı hız limiti yolun türüne göre 80 ile 100 km/sa arasında değişiklik gösterirken, otoyollarda ise yolun türüne göre 120 ile 130 km/sa sınırındadır. Bu limitler yalnızca farklı bir yol levhası bulunmadığı durumlarda geçerli sayılmaktadır. Bu limitlerin aracınızın türüne göre değişiklik gösterebileceğini de unutmamalısınız. Hız limitlerine uymak size daha güvenli bir yolculuk sağlarken, bir yandan da ceza riskini ortadan kaldıracaktır.

 • Belgrad'ta en iyi park yerleri nerede bulunur?

  Belgrad'ta sokağa araç park etme ücretleri SMS yöntemiyle gerçekleştirilmektedir. Bu işlemi yapabilmeniz için yerel bir SIM kart alabilirsiniz. Eğer aracınızı sokakta park etmeyi planlıyorsanız telefon hattınıza fazladan para yüklemeyi unutmayın. Park etmek için saat aralıkları hafta içi 07.00 ile 21.00, Cumartesi günleri ise 07.00 ile 14.00 olarak belirlenmiştir. Kırmızı alan için maksimum park süresi 60 dakika, sarı alan için 120 dakika ve yeşil alan için 180 dakikadır. Fiyatlandırmalar ise Kırmızı alan için 60 РСД (15 ₺), sarı alan için 53 РСД (13 ₺), yeşil alan için ise 45 РСД (11 ₺) olarak belirlenmiştir. Diğer bir seçenek ise ücretli otoparklardan yaralanmak olacaktır.

Belgrad araç kiralama yorumları ve rehberi

Avis

5,7

Vasat

1 yorum

Temizlik

5.7

Konfor

5.7

Alış/İade

5.8

Fiyat-kalite dengesi

5.4

Belgrad'taki konumlar

Belgrade Airport

+381 11 2097062

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi08:00 - 22:00
Pazar08:00 - 22:00
Fırsatları göster

Milutina Milankovica 27

+381 11 3676644

Pazartesi10:00 - 16:00
Salı10:00 - 16:00
Çarşamba10:00 - 16:00
Perşembe10:00 - 16:00
Cuma10:00 - 16:00
Cumartesi10:00 - 16:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Ace

10,0

Harika

Yorum bulunmuyor

En yüksek puanlı

Temizlik

10.0

Konfor

10.0

Alış/İade

10.0

Fiyat-kalite dengesi

10.0

Belgrad'taki konumlar

Beograd 59

+381 64 1315895

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi08:00 - 22:00
Pazar08:00 - 22:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Autonom

9,6

Harika

Yorum bulunmuyor

Temizlik

10.0

Konfor

10.0

Alış/İade

10.0

Fiyat-kalite dengesi

8.0

Belgrad'taki konumlar

Aerodrom Nikola Tesla

+381 656 445 440

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Autoput za Zagreb 32

+381 656 445 440

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Hertz

9,4

Harika

Yorum bulunmuyor

Temizlik

9.2

Konfor

9.2

Alış/İade

10.0

Fiyat-kalite dengesi

8.2

Belgrad'taki konumlar

Airport Belgrade

+381 11 2286017

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi08:00 - 22:00
Pazar08:00 - 22:00
Fırsatları göster

Omiadinskih Brigada 31

+381 11 2028200

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba00:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Alamo

7,3

İyi

Yorum bulunmuyor

Temizlik

7.7

Konfor

7.1

Alış/İade

7.7

Fiyat-kalite dengesi

8.0

Belgrad'taki konumlar

Airport Terminal 1 Intl Depart

+381 66 441100

Pazartesi00:00 - 17:00
Salı00:00 - 17:00
Çarşamba00:00 - 17:00
Perşembe00:00 - 17:00
Cuma00:00 - 17:00
Cumartesi00:00 - 17:00
Pazar00:00 - 17:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

MEXRENTACAR

7,1

İyi

Yorum bulunmuyor

Temizlik

7.6

Konfor

7.3

Alış/İade

7.1

Fiyat-kalite dengesi

7.0

Belgrad'taki konumlar

Serbia Aerodrom Beograd 59

+381 644 100 041

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Sixt

7,0

İyi

Yorum bulunmuyor

Temizlik

8.3

Konfor

8.3

Alış/İade

7.0

Fiyat-kalite dengesi

8.3

Belgrad'taki konumlar

Arrival Hall

+381 11 2286356

Pazartesi00:00 - 17:0006:00 - 23:59
Salı00:00 - 17:0006:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 17:0006:00 - 23:59
Perşembe06:00 - 23:5900:00 - 17:00
Cuma00:00 - 17:0006:00 - 23:59
Cumartesi06:00 - 23:5900:00 - 17:00
Pazar06:00 - 23:5900:00 - 17:00
Fırsatları göster

Bulevar Vojvode Misica 15

+381 64 8956071

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba09:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar12:00 - 17:00
Fırsatları göster

Dunavska 27a

+381 64 8956071

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi08:00 - 22:00
Pazar12:00 - 17:00
Fırsatları göster

Kralja Milana 35

+381 64 8956071

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba09:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar12:00 - 17:00
Fırsatları göster

Milentija Popovica 5

+381 64 8956071

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba09:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar12:00 - 17:00
Fırsatları göster

Uzun Mirkova 1

+381 11 3287070

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba09:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar12:00 - 17:00
Fırsatları göster

Vase Carapica 4

+381 64 8956071

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba09:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar12:00 - 17:00
Fırsatları göster

Vladimira Popovica 10

+381 64 8956071

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba09:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar12:00 - 17:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Enterprise Rent-A-Car

6,6

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Temizlik

7.3

Konfor

6.6

Alış/İade

8.0

Fiyat-kalite dengesi

6.6

Belgrad'taki konumlar

Airport Terminal 1 Intl Depart

+381 66 441100

Pazartesi00:00 - 17:00
Salı00:00 - 17:00
Çarşamba00:00 - 17:00
Perşembe00:00 - 17:00
Cuma00:00 - 17:00
Cumartesi00:00 - 17:00
Pazar00:00 - 17:00
Fırsatları göster

Bulevar Mihajla Pupina 10z Np7

+381 66 441100

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar00:00 - 17:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

CarWiz

6,0

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Temizlik

9.0

Konfor

9.0

Alış/İade

6.0

Fiyat-kalite dengesi

9.0

Belgrad'taki konumlar

Aerodrom Nikola Tesla

+381 117 357 605

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Bulevar Zorana Djindjica 59/23

+381 117 357 606

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

GREEN MOTION

5,0

Vasat

Yorum bulunmuyor

Temizlik

5.0

Konfor

5.0

Alış/İade

5.0

Fiyat-kalite dengesi

5.0

Belgrad'taki konumlar

Antifasisticke borbe 18

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Belgrade Airport

+381 11 2286360

Pazartesi07:00 - 23:00
Salı07:00 - 23:00
Çarşamba07:00 - 23:00
Perşembe07:00 - 23:00
Cuma07:00 - 23:00
Cumartesi07:00 - 23:00
Pazar07:00 - 23:00
Fırsatları göster

Belgrade Downtown

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Budget

5,0

Vasat

Yorum bulunmuyor

Temizlik

6.0

Konfor

6.0

Alış/İade

5.2

Fiyat-kalite dengesi

4.6

Belgrad'taki konumlar

In Terminal

Pazartesi00:00 - 17:00
Salı00:00 - 17:00
Çarşamba00:00 - 17:00
Perşembe00:00 - 17:00
Cuma00:00 - 17:00
Cumartesi00:00 - 17:00
Pazar00:00 - 17:00
Fırsatları göster

Omladinskih Brigada 90a

+381 11 3113050

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar09:00 - 17:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Payless

4,7

Vasatın altı

Yorum bulunmuyor

Temizlik

5.2

Konfor

4.8

Alış/İade

4.7

Fiyat-kalite dengesi

4.8

Belgrad'taki konumlar

Aerodrom Beograd 59

+381 11 20970

Pazartesi07:00 - 23:00
Salı07:00 - 23:00
Çarşamba07:00 - 23:00
Perşembe07:00 - 23:00
Cuma07:00 - 23:00
Cumartesi08:00 - 22:00
Pazar08:00 - 22:00
Fırsatları göster

Street Milutina Milankovica 27

+381 11 3676644

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba09:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Dollar

4,4

Vasatın altı

Yorum bulunmuyor

Temizlik

8.0

Konfor

2.0

Alış/İade

8.0

Fiyat-kalite dengesi

2.0

Belgrad'ta bir konum

Belgrad'taki konumlar

Zracna Luka Nikola Tesla

+381 11 2286499

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar09:00 - 17:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

SURPRICE CAR RENTAL

2,0

Zayıf

Yorum bulunmuyor

En popüler

Temizlik

2.0

Konfor

2.0

Alış/İade

2.0

Fiyat-kalite dengesi

8.0

Belgrad'ta 3 konum

günlük/₺ 248'den başlayan fiyatlarla

Belgrad'taki konumlar

Antifasisticke borbe 19

Açılış saatleri bulunamadı

Belgrade Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Belgrade Hotel Delivery

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

National

1,9

Zayıf

Yorum bulunmuyor

Temizlik

1.9

Konfor

1.9

Alış/İade

1.9

Fiyat-kalite dengesi

1.9

Belgrad'ta bir konum

Belgrad'taki konumlar

Airport Terminal 1 Intl Depart

+381 66 441100

Pazartesi00:00 - 17:00
Salı00:00 - 17:00
Çarşamba00:00 - 17:00
Perşembe00:00 - 17:00
Cuma00:00 - 17:00
Cumartesi00:00 - 17:00
Pazar00:00 - 17:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Exer Rent a Car

9,4

Harika

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta bir konum

Belgrad'taki konumlar

Nikola Tesla Airport

+381 64 5288825

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi08:00 - 22:00
Pazar08:00 - 22:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

AbbyCar Car Rentals

8,7

Çok iyi

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta 2 konum

Belgrad'taki konumlar

Aerodrom 59

+381 64 3832002

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba09:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar09:00 - 17:00

Bulevar Arsenija Čarnojevića 82

+381 64 3832002

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba09:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar09:00 - 17:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Autounion Car Rental

7,8

İyi

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta 2 konum

Belgrad'taki konumlar

Aerodrom 59

+381 638 768 627

Pazartesi00:00 - 17:00
Salı00:00 - 17:00
Çarşamba00:00 - 17:00
Perşembe00:00 - 17:00
Cuma00:00 - 17:00
Cumartesi00:00 - 17:00
Pazar00:00 - 17:00

Belgrade Hotel Delivery

+381 63 8768627

Pazartesi07:00 - 23:00
Salı07:00 - 23:00
Çarşamba07:00 - 23:00
Perşembe07:00 - 23:00
Cuma07:00 - 23:00
Cumartesi07:00 - 23:00
Pazar07:00 - 23:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Global Rent A Car

6,9

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta 3 konum

Belgrad'taki konumlar

Aerodrom Nikola Tesla

+381 117 852 820

Açılış saatleri bulunamadı

Belgrade Downtown

Açılış saatleri bulunamadı

Belgrade

+381 117 852 820

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Ok Mobility

6,8

Fena değil

Yorum bulunmuyor

En ucuz fırsat

Belgrad'ta bir konum

günlük/₺ 205'den başlayan fiyatlarla

Belgrad'taki konumlar

Nikola Tesla Airport

+34 971 12 68 80

Pazartesi00:00 - 17:00
Salı00:00 - 17:00
Çarşamba00:00 - 17:00
Perşembe00:00 - 17:00
Cuma00:00 - 17:00
Cumartesi00:00 - 17:00
Pazar00:00 - 17:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Alma Car Hire

6,7

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta 2 konum

Belgrad'taki konumlar

Aerodrom 59

+381 64 5288825

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi08:00 - 22:00
Pazar08:00 - 22:00

Antifašističke borbe 38

+381 64 5288825

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi08:00 - 22:00
Pazar08:00 - 22:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

ADDCAR RENTAL

6,6

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta 3 konum

günlük/₺ 356'den başlayan fiyatlarla

Belgrad'taki konumlar

Belgrade Nikola Tesla Airport, Aerodrom 59

Açılış saatleri bulunamadı

Danube Business Center

+381 64 6576234

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba09:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar09:00 - 17:00

Karaoreva 50

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

keddy by Europcar

6,4

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta 7 konum

Belgrad'taki konumlar

Aerodrom Nikola Tesla

Açılış saatleri bulunamadı

Bulevar Dr Zorana Djindjica 59

Açılış saatleri bulunamadı

Bulevar Mihaila Pupina 10l

Açılış saatleri bulunamadı

Bulevar Vudro Vilsona 12,store 106

+381 11 7852820

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi08:00 - 22:00
Pazar08:00 - 22:00

Radnicka 4

Açılış saatleri bulunamadı

Spanskih Boraca 74, Near By Main Entrance Hotel Door

Açılış saatleri bulunamadı

Vase Pelagica 38

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Wheego

6,1

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta bir konum

Belgrad'taki konumlar

Belegrade Airport, Terminal building

+381 64 4100041

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Rhodium

5,7

Vasat

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta bir konum

Belgrad'taki konumlar

Belgrade Airport

+381 606 007 070

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Goldcar Rental SP

5,5

Vasat

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta 2 konum

Belgrad'taki konumlar

Belgrade Nikola Tesla Airport

+381 11 7852797

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar09:00 - 17:00

Bulevar Milutina Milankovića 9đ, GTC41a

+381 11 7852797

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Right Cars

5,2

Vasat

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta bir konum

Belgrad'taki konumlar

Aerodrom Nikola Tesla

+381 6336 0130

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba09:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar09:00 - 17:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Firefly

4,6

Vasatın altı

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta 2 konum

Belgrad'taki konumlar

Airport Nikola Tesla

+381 228 6017

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi08:00 - 22:00
Pazar08:00 - 22:00

Djordja Stanojevica 14

+381 202 8200

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba09:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Zezgo

3,8

Zayıf

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta bir konum

Belgrad'taki konumlar

Belgrade,Bul.Zorana Djindjica 77

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

OtoQ Car Rental

2,0

Zayıf

Yorum bulunmuyor

Belgrad'ta bir konum

Belgrad'taki konumlar

Aerodrom Beograd 59

+381 64 3330300

Pazartesi08:00 - 22:00
Salı08:00 - 22:00
Çarşamba08:00 - 22:00
Perşembe08:00 - 22:00
Cuma08:00 - 22:00
Cumartesi08:00 - 22:00
Pazar08:00 - 22:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Cube Rent a Car

Henüz puan yok

Belgrad'ta 9 konum

Belgrad'taki konumlar

Art Hotel - Belgrade

+381 64 5288825

Pazartesi00:00 - 17:00
Salı00:00 - 17:00
Çarşamba00:00 - 17:00
Perşembe00:00 - 17:00
Cuma00:00 - 17:00
Cumartesi00:00 - 17:00
Pazar00:00 - 17:00

Courtyard by Marriott - Belgrade

+381 64 5288825

Pazartesi00:00 - 17:00
Salı00:00 - 17:00
Çarşamba00:00 - 17:00
Perşembe00:00 - 17:00
Cuma00:00 - 17:00
Cumartesi00:00 - 17:00
Pazar00:00 - 17:00

Falkensteiner Hotel - Belgrade

+381 64 5288825

Pazartesi00:00 - 17:00
Salı00:00 - 17:00
Çarşamba00:00 - 17:00
Perşembe00:00 - 17:00
Cuma00:00 - 17:00
Cumartesi00:00 - 17:00
Pazar00:00 - 17:00

Holiday Inn Hotel - Belgrade

+381 64 5288825

Pazartesi00:00 - 17:00
Salı00:00 - 17:00
Çarşamba00:00 - 17:00
Perşembe00:00 - 17:00
Cuma00:00 - 17:00
Cumartesi00:00 - 17:00
Pazar00:00 - 17:00

Hotel Crown Plaza - Belgrade

+381 64 5288825

Pazartesi00:00 - 17:00
Salı00:00 - 17:00
Çarşamba00:00 - 17:00
Perşembe00:00 - 17:00
Cuma00:00 - 17:00
Cumartesi00:00 - 17:00
Pazar00:00 - 17:00

Hotel Hilton - Belgrade

+381 64 5288825

Pazartesi00:00 - 17:00
Salı00:00 - 17:00
Çarşamba00:00 - 17:00
Perşembe00:00 - 17:00
Cuma00:00 - 17:00
Cumartesi00:00 - 17:00
Pazar00:00 - 17:00

Hyatt Hotel - Belgrade

+381 64 5288825

Pazartesi00:00 - 17:00