İş seyahatleri.
Şimdi çok kolay.

KAYAK olarak iş seyahatlerimizi kolay bir şekilde planlayıp yönetebilmek istiyorduk fakat mevcut araçlar sınırlı envantere, modası geçmiş arayüzlere ve makul olmayan gizli ücretlere sahipti. KAYAK gibi kullanımı kolay ve ücretsiz bir platforma ihtiyacımızın olduğuna karar verdik ve bu platformu kendimiz tasarladık.

Bu platformu kullanmaya başlamak son derece kolaydır.

Zamandan tasarruf edin

Sizin için 2.500'ü aşkın seyahat tedarikçini arıyor, web genelindeki uçuşları ve otelleri kolaylıkla bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Paradan tasarruf edin

En iyi uçuşlarda ve otellerde üyelik ücreti veya ek ücretler olmadan kurumsal fiyatlara erişim sağlayın. (Evet, gerçekten “ücretsiz.”)

Enerjinizden tasarruf edin

Tüm rezervasyonlarınızı tek bir yerde saklayın, makbuzlarınız kolaylıkla gönderin, seyahat harcamalarınızı takip edin ve ekip üyelerinizin ne zaman nereye seyahat ettiğini görüntüleyin.

İşletmeler için KAYAK ile neler yapabilirsiniz?

Planlayın

Bütçenize uygun seyahat fırsatlarını yakalayın
Harika fırsatlar yakalamak ve seyahatinizi dilediğiniz gibi planlamak için yüzlerce seyahat sitesini arayabilirsiniz. Seyahat politikanızı (mevcutsa), arama sürecinizine dahil edebilir ve politika takibinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Onaya ihtiyaç duyduğunuz onay seçeneği bir tık ötedir.

Düzenleyin

Tüm rezervasyonlarınızı tek bir yerde toplayın
Uçak biletleriniz, biniş kartlarınız, otel ve restoran rezervasyonlarınız ile otomatik olarak seyahat programınızı oluşturabilirsiniz. KAYAK uygulaması, her şeyi saklar ve size durum güncellemelerini bildirir, siz işlerinize odaklanırken seyahatinizle ilgili detaylarla o ilgilenir.

Raporlayın

Harcamaları takip edin
Makbuzlarınızı kolaylıkla organize edin ve gönderin, seyahat harcamlarınızı takip edin ve ekip üyelerinizin nereye seyahat ettiğini görüntüleyin. İşletmeler için KAYAK, Expensify'ı kullanıyorsanız makbuzlarınızı otomatik olarak içe aktarır ve seyahatleriniz için harcama raporları oluşturur.

Kaydedin

Kurumsal fiyatlara ve KAYAK tasarruflarına erişim sağlayınn
Uçuşlarda ve otellerde ek kurumsal fiyatlara erişim sağlayın ve dünyanın lider seyahat arama motoru KAYAK'ın tüm tasarruflarından yararlanın. Üstelik tamamen ücretsiz olarak.

Herkes için bir şey var

İş seyahati yolcuları

Daha fazla seçenek

KAYAK ile binlerce tedarikçi arasında uçuşunuzu ve otelinizi seçin.

Kolay planlama

Anında seyahat programı oluşturun ve ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yere kaydedin.

Ödül alan bir uygulama

Gerçek zamanlı bildirimler alarak ve tüm rezervasyonlarınızı tek bir yerde toplayarak bir adım öne geçin.

Seyahat yöneticileri

Uygunluk

Ekibinizin kullanmayı seveceği bir araç üzerinden politikalarınızı belirleyin ve seyahatlerinizde bütçenizi aşmayın.

Yapılandırın

Onayları basitleştirin ve ekibinizin seyahatlerini takip edin.

Kontrol edin

KAYAK aramasına seyahat politikalarınızı ekleyerek seyahat masraflarını azaltın.

İşletmeler için KAYAK'a neden katılmalısınız?

İş seyahatine çıkanlar tarafından iş seyahatine çıkanlar için tasarlandı.

Ne kadar çok aradıysak da KAYAK iş seyahatlerimizi etkili bir şekilde planlayabileceğimiz ve yönetebileceğimiz bir platform bulamadık.

Diğer platformlar, seçenek ve sadelikten yoksundur ve çok sayıda sundukları şey ise ücretlerdir.

Daha iyi bir seçeneğin olması gerektiğini düşündük. İş seyahatinizi planlayabileceğiniz, yönetebileceğiniz ve raporlayabileceğiniz KAYAK gibi – kullanımı kolay ve ücretsiz – tek bir platform.

Platformumuz, iş seyahatini yeniden tanımlıyor. İşletmeler için KAYAK'a hoş geldiniz.

Bu platformu kullanmaya başlamak son derece kolaydır.

Ve ücretsiz. Herkesin sevdiği iki şey.

Sıkça Sorulan Sorular

İşletmeler için KAYAK, mevcut KAYAK web sitesi üzerine eklenen bir dizi özelliktir. Bu hesapla şunları yapabilirsiniz:
  • Politikaya içi ve dışı sonuçları görüntüleme
  • Politika kapsamının dışındaki sonuçları onay için yöneticinize gönderin
  • Onay hakkınız varsa seyahatleri KAYAK.com, e-posta veya Slack ile onaylama
  • İleride kurumsal fiyatlara erişim sağlama
Çoğu kurumsal seyahat platformunun aksine İşletmeler için KAYAK bilet ve rezervasyon satmaz veya bunları işlemez. Bunun yerine çoğu hava yolunu, seyahat acentesini ve otel sitesini ararız ve en uygun fiyatlarla müsaitlikleri buluruz. Bu sayede dilediğiniz siteden rezervasyon yapma esnekliğine sahip olursunuz. İş seyahatleriniz için ihtiyacınız olan seçeneklere sahip olduğunuzdan emin olmak istiyoruz.
Kurumsal e-postanız ile oturum açtığınızdan emin olun. İşletmeler için KAYAK kişisel @gmail.com veya @hotmail.com hesaplarıyla çalışmaz. Erişim hakkında sorularınız varsa kayak.com.tr - yardım bölümü üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Seyahatinizi KAYAK üzerinden tedarikçilerimizden biri ile yaptıysanız Rezervasyonlar sayfasına gidebilir ve 7/24 destek hakkında bilgi edinebilirsiniz. Rezervasyonunuzu KAYAK üzerinden yapmadıysanız veya rezervasyonunuzu tamamlamak için sitemizden tedarikçi sitesine yönlendirildiyseniz doğrudan tedarikçi ile iletişime geçmeniz gerekir. Tedarikçinizin neresi olduğundan emin değil misiniz? Kredi kartı ekstrenizden ücreti sizden kimin kestiğini görebilirsiniz.
Aynı anda yüzlerce seyahat sitesini aradığımız için bazen bu sitelerden aldığımız bilgilerle ilgili doğruluk sorunları olabiliyor. Site bizdeki envanterini güncellememiş, yanlış yolu vermiş olabilir veya başka bir kullanıcı son müsait koltuğu rezerve etmiş olabilir.
KAYAK bir arama motorudur ve satış yapmamaktadır. Bu sebeple geri ödeme politikamız da bulunmuyor. Seyahatinizi rezerve ettiğiniz tedarikçinin politikalarına göz atmanız gerekir. Tedarikçinizin hangisi olduğundan emin değil misiniz? Kredi kartı ekstrenizden tedarikçi şirketi görebilir ve/veya tedarikçinizin bilgilerini bulmak için Rezervasyonlar sayfasına gidebilirsiniz.