Bodrum'da araç kiralama

Bodrum'da araç kiralama

Bodrum'daki kiralık araç fırsatlarını görmek için yüzlerce araç kiralama sitesini karşılaştırın

Sürücü yaşı: 26-65
12.12 Sal
Öğle
19.12 Sal
Öğle

Bırakın aramayı KAYAK yapsın

Maksimum %36 tasarruf edin

Bodrum'daki kiralık araç fırsatlarını görmek için yüzlerce araç kiralama sitesini karşılaştırın

Kullanımımız tamamen ücretsizdir – hiçbir gizli masraf veya ücret içermez

Araç türünü, ücret iptal seçeneğine ve daha fazlasına göre filtreleyin

Bodrum'da araç kiralama hakkında bilgiler

Alış yeriBodrum
Araç sınıflarıAcentenin seçimi, Ekonomi, Kompakt, Kompakt istasyon kasa, Orta, Orta sınıf SUV
Kiralama noktaları47
Havalimanı konumları26
Popüler acentelerSURPRICE CAR RENTAL , Nissa Car Rental, DMR Car, ADDCAR RENTAL , Wish Car Rental

Bodrum içindeki ucuz kiralık araçlar

KAYAK kullanıcılarının son 48 saatte bulduğu en iyi fiyatlar.

Bodrum'da araba kiralamak için KAYAK'tan en iyi ipuçları

 • Bodrum seyahatiniz için araç kiralamayı düşünmek ister misiniz? Bodrum araç kiralama seçeneklerine hemen şimdi göz atarak işleminizi gerçekleştirmek sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Muğla’nın en büyük  ilçesi olan Bodrum’da araç kiralamak en iyi opsiyondur. Burada taksi ücretleri pahalı, toplu taşıma ise oldukça kısıtlıdır. Bu nedenle en hesaplı ve konforlu opsiyon olarak araç kiralamayı tercih edebilir ve seyahatinizi en verimli şekilde planlayabilirsiniz. Böylece hem işlerinizi hızla halledebilir hem de tüm dünyada bilinen bu turizm cennetinde keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Bodrum'un merkezinde kalıyorsanız Türkbükü, Yalıkavak, Gümüşlük, Turgutreis gibi pek çok popüler belde buraya yaklaşık yarım saatlik uzaklıkta olduğundan bu nedenle araç kiralamanız gezinizin konforlu ve dopdolu geçmesi için tavsiye edilmektedir.
 • Bodrum’a havayolu ile ulaşım merkeze yarım saatlik mesafede bulunan Milas - Bodrum Havalimanı (BJV) ile sağlanmaktadır. Havalimanının içerisinde iç hatlar gelen yolcu terminalinde birçok araç kiralama firmasının ofisi bulunmaktadır. İsterseniz direkt olarak buradan da aracınızı kiralayabilir ve hız kesmeden seyahatinize devam edebilirsiniz. Ancak hem daha uygun fiyatlara araç kiralamak hem de araç seçeneklerinin daha fazla olması için uçuşunuz öncesinde site üzerinden Bodrum’da araç kiralama seçeneklerini inceleyerek bu şekilde karar vermeniz sizin için daha iyi olacaktır.
 • Türkiye’de trafik sağdan akmaktadır. Bodrum'a kara yolu ile ulaşım Milas üzerinden sağlanmaktadır. Bodrum, Muğla ilinin en kalabalık nüfusa sahip ilçesidir. Özellikle yaz sezonunda turist akınıyla birlikte bu sayı iyice katlanmaktadır. Bu nedenle siz de seyahatinizi yaz sezonu içerisinde planlıyorsanız, sıkışık bir trafik akışına hazırlıklı olmalısınız. Kışın nispeten sakin olan bölgede, yazın ve özellikle sabah ile akşam saatlerinde yoğun trafik yaşanmaktadır. Trafikte ağırlıklı olarak otomobiller yer almaktadır. Bu hareketli şehre uyum sağlamak oldukça kolaydır. Varış sürenizi hesaplarken trafik durumunu dikkate aldığınız sürece hiçbir aksaklık yaşamadan seyahat planlarınızı gerçekleştirebilir, unutulmaz anlara imza atabilirsiniz.
 • Şehir içi sürüşlerde sizi en çok zorlayacak durum muhtemelen trafiğin sıkıştığı anlar olacaktır. Trafik genellikle iş saatlerine bağlı olarak sabah 08.00 akşam 18.00 saatlerinde yoğunlaşabilmekte ve özellikle Turgut Reis Caddesi ve Kıbrıs Şehitleri Caddesinde trafik yaşanabilmektedir. Aslında Bodrum’da araç sürmek oldukça rahattır. Trafik kurallarına riayet ederek ve aracı her zaman dikkatli kullanarak oldukça sorunsuz bir sürüyüş deneyimi mümkündür. Bodrum’un yerleşik nüfusunun yaş ortalaması yüksektir ve trafikte yayalara saygılı olmak önemlidir. Bodrum trafiğinde bisiklet gibi araçlar genelde yer almaz. Şimdi KAYAK üzerinden Bodrum araç kiralama seçeneklerini inceleyebilir ve aracınızla güvenle seyahat edebilirsiniz.
 • Kullanıcılarımızın %25'i ₺ 610 veya daha ucuza Bodrum için kiralık araç buldu
 • Bodrum kiralık aracınızı, ortalama fiyatın altına almak için seyahatinizden en az 1 gün önce rezerve edin.
 • Bodrum Ekonomi kiralık araçları ortalama olarak diğer araç türlerine göre %8 civarında daha ucuz

Bodrum içinde araç kiralama hakkında SSS

 • Bodrum için araç kiralama fiyatları ne kadar?

  Bodrum için günlük araç kiralama fiyatı ortalama ₺ 698 tutmaktadır.

 • Bodrum'daki en ucuz araç kiralama şirketi hangisidir?

  Son 72 saatte yapılan aramalara göre en ucuz kiralık araç SURPRICE CAR RENTAL (günlük ₺ 295), Nissa Car Rental (günlük ₺ 493) ve DMR Car (günlük ₺ 559). Son 72 saatte yapılan aramalara göre en ucuz kiralık aracı SURPRICE CAR RENTAL Milas Bodrum Havaalani Girisi, Milas/Mugla 48200 sunuyor (şehir merkezinden 32 km).

 • Bodrum içinde benzin fiyatları ne kadardır?

  Bodrum içinde galon başına benzin fiyatı Bodrum'dir (son 30 gün için). Aracınızın boyutuna bağlı olarak benzin deposunu doldurmak ₺ 1.560 ve ₺ 2.080 arasındadır.

 • Bodrum'daki en popüler kiralık araç hangisidir?

  Ekonomi (Class Economy Car veya benzeri), Bodrum'da en sık kiralanan araç türüdür.

 • Muğla Milas-Bodrum havalimanı (BJV) içindeki araç kiralama şirketleri hangileridir?

  Muğla Milas-Bodrum havalimanı içinde yer alan araç kiralama şirketleri arasında Hertz, SURPRICE CAR RENTAL, Wish Car Rental ve Nissa Car Rental yer almaktadır.

 • Hangi araç kiralama şirketleri sizi Muğla Milas-Bodrum havalimanı (BJV) konumundan gelip alır?

  Muğla Milas-Bodrum havalimanı ile herhangi bir destinasyon arasında shuttle veya gelip alma hizmetlerini sunan araç kiralama şirketleri: Rhodium, Hertz, Erboy Car, Sixt, Garenta ve National.

 • Bodrum'da bana yakın kiralık araç şirketlerini nasıl bulabilirim?

  Yakınınızdaki en iyi kiralık araçları bulmak için kapsamlı car rental location map'e göz atın.

 • Bodrum'da Ekonomik bir araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Bodrum'da Ekonomik bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 480'dir.

 • Bodrum'da Standart bir araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Bodrum'da Standart bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 571'dir.

 • Bodrum'da Kompakt araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Bodrum'da Kompakt araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 412'dir.

 • Bodrum içindeki en popüler araç kiralama noktası neresidir?

  Bodrum içinde araçlar genellikle Pandora Car Hire Bodrum Airport (Şehir merkezine 32 km ) adresinden kiralanıyor.

 • Bodrum'da bir haftalık araç kiralama ücreti ne kadardır?

  Bodrum'da kiralık bir aracın fiyatı, ortalama olarak haftalık ₺ 4.885 (günlük ₺ 698) tutmaktadır.

 • Bodrum'da bir aylık araç kiralama fiyatı ne kadardır?

  Bodrum'da kiralık bir aracın fiyatı, ortalama olarak aylık ₺ 20.936 (günlük ₺ 698) tutmaktadır.

 • Şehirde sürüş için ne tür bir araba önerilir?

  Bodrum trafiğinde sürüşünüzün daha az yorucu ve çok daha rahat geçmesi için aracınızı kesinlikle otomatik vites tercih etmelisiniz. Böylece araba kullanırken sık sık durmak zorunda kalmanız halinde bu sizin için daha az zorlayıcı olabilir. Aracınızın büyüklüğünü kişisel ihtiyaçlarınıza göre belirleyebilirsiniz. Bodrum'un dar ve toprak yollu koylarını keşfetmek ve virajlı yollarında daha rahat bir sürüş deneyimi yaşamak için SUV tipi araçları tercih edebilirsiniz. Eğer seyahatinizde bebeğiniz varsa bebek koltuğu eklemeyi unutmamalısınız. Son olarak hesaplı bir plan için aracınızın dizel olması da tercih sebebidir. Böylece yakıt tasarrufu sağlayarak gezinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bodrum araç kiralama seçenekleri ile sizin için en avantajlı olan aracı hemen tercih edebilir ve seyahatinizi rahatça planlayabilirsiniz.

 • Şehirde hız limiti nedir?

  Bodrum - Muğla’da şehir içi yerleşim yerlerindeki hız sınırı, diğer şehirlerde olduğu gibi saatte 50 km/sa olarak düzenlenmiştir. Yerleşim yeri dışında ise otoyollara ve karayollarına göre ve ayrıca aracın hangi sınıf araç olduğuna göre bu hız limiti değişmekte olup 130-140 km/sa sınırına kadar çıkabilmektedir. Belirtilen limitler üst sınırlardır.  Sokaklarda her zaman trafik uyarı ve levhalarına dikkat etmek, o bölgede daha düşük bir hız limiti belirlenmişse buna uymak oldukça önemlidir. Önemli olan sürüş deneyiminizin güvenli bir şekilde gerçekleşmesidir.

 • Şehirde park edilecek en iyi yerler nerelerdir?

  Bodrum’da çok sayıda otopark işletmesi bulunmakta olup bunlar genel olarak şehir merkezinde toplanmış durumdadır. Bodrum Çarşı ve Bodrum Yat Limanı çevresinde bu şekilde ücretli otopark işletmeleri bulabilir ve bu şekilde park yeri aramaktan kurtulabilirsiniz. Otopark ücretleri değişkenlik göstermekle birlikte saatlik ücret yaklaşık 26-89 ₺ arasındadır. Rotanızı belirlerken öncesinde otoparkların konumlarını incelemeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Ancak özellikle sezonda araç sayısı kapasitenin üzerine çıkmakta ve bu nedenle otopark sıkıntısı yaşanabilmektedir. Mekanların genellikle  ücretli vale hizmetleri bulunmaktadır. Bununla birlikte park yasağı bulunmayan boş alanlar da sizin için yararlı olabilir.

Bodrum araç kiralama yorumları ve rehberi

Hertz

10,0

Harika

1 yorum
En popüler

Temizlik

10.0

Konfor

10.0

Alış/İade

10.0

Fiyat-kalite dengesi

10.0

Bodrum'daki konumlar

Airport Office

+90 252 523 01 37

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59
Fırsatları göster

Filtreler

Yorumlar

2,0 Zayıf

Nis 2018

KAYAK

Artılar:

Hiçbirşeyi beğenmedim

Eksiler:

Ödemeyi önceden yapmış, kredi kartımda limit bulunmasına ve tüm şartları sağlamama rağmen Hertz ofisi aracı bana teslime etmedi. Car Trawler sitesinde şikayet oluşturmaya çalıştım ancak o sitede de şikayet kaydı oluşturulmuyor. Tamamen mağdur oldum, başka bir şirketten araç kiralamak durumunda kaldım. Mağduriyetimin giderilmesi konusunda yardımınızı bekliyorum.

1 / 1

Budget

9,7

Harika

Yorum bulunmuyor

Temizlik

10.0

Konfor

10.0

Alış/İade

10.0

Fiyat-kalite dengesi

8.6

Bodrum'daki konumlar

Eskicesme Mh Caferpasa Cd No 9

+90 549 823 19 51

Pazartesi08:00 - 21:30
Salı08:00 - 21:30
Çarşamba08:00 - 21:30
Perşembe08:00 - 21:30
Cuma08:00 - 21:30
Cumartesi08:00 - 21:30
Pazar08:00 - 21:30
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Avis

7,6

İyi

Yorum bulunmuyor

Temizlik

10.0

Konfor

8.0

Alış/İade

6.0

Fiyat-kalite dengesi

6.0

Bodrum'daki konumlar

Town Office/Neyzen Tevfik Cad

+90 252 241 21 34

Pazartesi09:00 - 18:00
Salı09:00 - 18:00
Çarşamba09:00 - 18:00
Perşembe09:00 - 18:00
Cuma09:00 - 18:00
Cumartesi09:00 - 18:00
Pazar09:00 - 18:00
Fırsatları göster

Turgutreis Office/M. Hilmi Cad

+90 252 241 21 35

Pazartesi09:00 - 18:00
Salı09:00 - 18:00
Çarşamba09:00 - 18:00
Perşembe09:00 - 18:00
Cuma09:00 - 18:00
Cumartesi09:00 - 18:00
Pazar09:00 - 18:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

ADDCAR RENTAL

10,0

Harika

Yorum bulunmuyor

En yüksek puanlı

Bodrum'daki konumlar

Onurça Mah. 3157 Sokak No:21/1 Bodrum/Mugla

+90 530 249 52 33

Pazartesi07:00 - 23:00
Salı07:00 - 23:00
Çarşamba07:00 - 23:00
Perşembe07:00 - 23:00
Cuma07:00 - 23:00
Cumartesi07:00 - 23:00
Pazar07:00 - 23:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Europcar

10,0

Harika

Yorum bulunmuyor

Bodrum'daki konumlar

Turkkuyusu

+90 252 313 08 85

Pazartesi08:30 - 19:00
Salı08:30 - 19:00
Çarşamba08:30 - 19:00
Perşembe08:30 - 19:00
Cuma08:30 - 19:00
Cumartesi08:30 - 19:00
Pazar08:30 - 19:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Garenta

10,0

Harika

Yorum bulunmuyor

Bodrum'daki konumlar

Kıbrıs Şehitleri Cd

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Koral Car Rental

10,0

Harika

Yorum bulunmuyor

Bodrum'daki konumlar

Çarşı, Cevat Şakir Cd. 47-39, , Muğla, Bodrum

+90 532 216 98 17

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

GREEN MOTION

6,0

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Bodrum'daki konumlar

Ege district Alemdar 30. street No:10 Dalaman

+90 850 303 1612

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Autovia

4,0

Vasatın altı

Yorum bulunmuyor

Bodrum'daki konumlar

Bodrum-Milas yolu koru mah no5

+90 549 154 34 34

Pazartesi08:00 - 21:30
Salı08:00 - 21:30
Çarşamba08:00 - 21:30
Perşembe08:00 - 21:30
Cuma08:00 - 21:30
Cumartesi08:00 - 21:30
Pazar08:00 - 21:30
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

SURPRICE CAR RENTAL

2,0

Zayıf

Yorum bulunmuyor

En ucuz fırsat

Bodrum'daki konumlar

Bodrum Hotel, Ekinanban Merkez Mevikii No2

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Milas Bodrum Havaalani Girisi, Milas/Mugla

+90 242 463 10 23

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Wish Car Rental

10,0

Harika

Yorum bulunmuyor

Bodrum'daki konumlar

Ekinanbarı, Havalimanı Sk, Milas/Muğla, Turkey

+90 4446129

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Goldcar Rental SP

6,5

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Bodrum'daki konumlar

Bodrum-Imsik Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Nissa Car Rental

6,0

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Bodrum'da 2 konum

günlük/₺ 369'den başlayan fiyatlarla

Bodrum'daki konumlar

Bodrum Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Mustafa Kemal Atatürk Cad. No:119 Torba / Bodrum

+90 549 647 72 50

Pazartesi09:00 - 18:00
Salı09:00 - 18:00
Çarşamba09:00 - 18:00
Perşembe09:00 - 18:00
Cuma09:00 - 18:00
Cumartesi09:00 - 18:00
Pazar09:00 - 18:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Rent Go Rent A Car

5,0

Vasat

Yorum bulunmuyor

Bodrum'da 2 konum

Bodrum'daki konumlar

Bodrum airport

+90 252 523 0220

Açılış saatleri bulunamadı

No:32/C Cafer Paşa Caddesi

+90 542 359 67 59

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Cizgi Rent A Car

5,0

Vasat

Yorum bulunmuyor

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Bodrum airport

+90 252 444 1183

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Right Cars

3,5

Zayıf

Yorum bulunmuyor

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Konacik

+90 252 319 5468

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

AbbyCar Car Rentals

8,7

Çok iyi

Yorum bulunmuyor

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Ekinanbarı, Havalimanı Sk

+90 543 483 07 53

Pazartesi08:00 - 21:30
Salı08:00 - 21:30
Çarşamba08:00 - 21:30
Perşembe08:00 - 21:30
Cuma08:00 - 21:30
Cumartesi08:00 - 21:30
Pazar08:00 - 21:30

Filtreler

Yorum bulunmuyor

1First Car Rental

8,5

Çok iyi

Yorum bulunmuyor

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Milas–Bodrum Airport (BJV), Bodrum Havaalanı Girişi, Milas, Muğla

+90 252 317 1555

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

keddy by Europcar

6,4

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Bodrum'da 3 konum

Bodrum'daki konumlar

Bodrum Milas Airport - Ekinanbarı Mah. Havaalanı Sk. Yeni Dış Hatlar Terminali/Bodrum/Muğla

+90 252 523 0212

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Turgutreis Yolu Yenikoy Mah.N?215/1

Açılış saatleri bulunamadı

Turkkuyusu Mah. Kibris Sehitleri, Cad. No 57

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Dollar

6,3

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Airport Office

+90 252 523 01 37

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Ecovia

5,9

Vasat

Yorum bulunmuyor

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Bodrum-Milas Yolu Koru Mah 5

+90 549 154 34 34

Pazartesi08:00 - 21:30
Salı08:00 - 21:30
Çarşamba08:00 - 21:30
Perşembe08:00 - 21:30
Cuma08:00 - 21:30
Cumartesi08:00 - 21:30
Pazar08:00 - 21:30

Filtreler

Yorum bulunmuyor

NU Car

5,2

Vasat

Yorum bulunmuyor

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Oasis AVM Shopping Mall No:83B 16-17

+90 532 417 61 76

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Carfleet Rent A Car

Henüz puan yok

Bodrum'da 2 konum

Bodrum'daki konumlar

Cevat Şakir Mah.Fırat Sok. No:11, Bodrum

+90 850 840 8444

Pazartesi09:00 - 18:00
Salı09:00 - 18:00
Çarşamba09:00 - 18:00
Perşembe09:00 - 18:00
Cuma09:00 - 18:00
Cumartesi09:00 - 18:00
Pazar09:00 - 18:00

Milas Bodrum Airport, Arrivals Terminal, Milas

+90 850 840 8444

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Filtreler

Yorum bulunmuyor

CIRCULAR

Henüz puan yok

Bodrum'da 2 konum

Bodrum'daki konumlar

ATATURK BULVARI PAMIR IS MERKEZI B1 Blok 6

+90 532 720 36 44

Pazartesi08:30 - 19:00
Salı08:30 - 19:00
Çarşamba08:30 - 19:00
Perşembe08:30 - 19:00
Cuma08:30 - 19:00
Cumartesi08:30 - 19:00
Pazar08:30 - 19:00

Bodrum Hotels Delivery

+90 532 720 36 44

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Proper

Henüz puan yok

Bodrum'da 2 konum

Bodrum'daki konumlar

Bodrum Milas Airport, Bjv

00905443449540

Açılış saatleri bulunamadı

Cevat Sakir Caddesi

00902523169540

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Cargini

Henüz puan yok

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Bodrum Airport

+90 535 542 01 05

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

CarQ

Henüz puan yok

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Ekinanbarı Mah., Milas Bodrum Havalimanı

+90 535 542 01 05

Pazartesi07:00 - 23:00
Salı07:00 - 23:00
Çarşamba07:00 - 23:00
Perşembe07:00 - 23:00
Cuma07:00 - 23:00
Cumartesi07:00 - 23:00
Pazar07:00 - 23:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

DMR Car

Henüz puan yok

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Ekin Ambari Mah. Bodrum Yolu Üzeri Cad No:1 Muğla Milas

+90 850 305 6100

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

GRS

Henüz puan yok

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Kibris Şehi̇tleri̇ Cad. Oasis Avm 83b/16 Gumbet

+90 532 417 6176

Pazartesi08:00 - 21:30
Salı08:00 - 21:30
Çarşamba08:00 - 21:30
Perşembe08:00 - 21:30
Cuma08:00 - 21:30
Cumartesi08:00 - 21:30
Pazar08:00 - 21:30

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Move Mee

Henüz puan yok

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Bodrum Airport

+90 850 303 1608

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Otocar Rental

Henüz puan yok

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Bodrum/Turkey

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

OtoQ Car Rental

Henüz puan yok

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Bodrum - Ekinanbarı Mah., Milas Bodrum Havalimanı

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Otorento

Henüz puan yok

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Ataturk Bulvari Pamir Merkezi B2 Blok 9 - 4800 Bodrum/Mula

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Quick Vehicle Rent

Henüz puan yok

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Cumhuriyet Mah. Kibris Sehitler Caddesi 1615 Sokak No 2 Bodrum / Mugla

+90 212 880 4788

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Renticar

Henüz puan yok

Bodrum'da bir konum

günlük/₺ 595'den başlayan fiyatlarla

Bodrum'daki konumlar

29 Kale Caddesi

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Sunnycars

Henüz puan yok

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Dörttepe Çinarli Mevkii Lukoil Petrol

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Thrifty

Henüz puan yok

Bodrum'da bir konum

Bodrum'daki konumlar

Airport Office

+90 252 523 01 37

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Bodrum için araç kiralayan bir müşteri aracı kiraladıkları acenteye ortalama 6,2 puan verdi

Bodrum içinde veya yakınındaki araç kiralama yerleri

Bilmekte fayda var

En popüler acente

Rhodium

En popüler araç türü

Ekonomi

Ortalama fiyat

₺ 698/günlük

İyi fırsat

₺ 610/günlük

Bodrum'daki bir kiralık araç için en iyi rezervasyon zamanı

Ayda ortalama günlük fiyat
Alış tarihi yaklaştığında kiralık araç fiyatları