Diyarbakır kiralık arabalar başlangıç fiyatı günlük ₺ 950

Bu fiyat Diyarbakır'da alış tarihi 15-3 ve bırakma tarihi 30-3 olarak araç kiralamak için son 72 saat içinde bir KAYAK kullanıcısı tarafından bulunan en ucuz günlük fiyattır. Ücretler değişebilir ve tüm tarihler veya kiralama tarihleri için geçerli olmayabilir. Aramayı kopyalayarak benzer fırsatları bulmak için fiyata tıklayın.
Sürücü yaşı: 26-65
7.3 Per
14.3 Per

Diyarbakır'daki kiralık araç fırsatlarını görmek için yüzlerce araç kiralama sitesini tek seferde arayın

KAYAK seyahat severler tarafından neden tercih ediliyor

Maksimum %36 tasarruf edinTek bir aramayla çok sayıda seyahat sitesini karşılaştırın

Kullanımı ücretsizGizli ücretler veya kesintiler yok.

Fırsatlarınızı filtreleyinAraç türüne, markaya ve daha fazlasına göre filtreleyin. Sonuçlarınızı anında özelleştirin.

Esnek rezervasyon yapınEkstra ücret ödemeden maksimum esneklik için "ücretsiz iptal" filtremizi kullanın.

Diyarbakır'da araç kiralama hakkında bilgiler

Alış yeriDiyarbakır
Araç sınıflarıEkonomi, Kompakt, Kompakt SUV, Orta, Orta sınıf SUV, Standart SUV
Kiralama noktaları62
Havalimanı konumları37
Popüler acentelerRent Go Rent A Car, Alamo, Garenta, GREEN MOTION , Nissa Car Rental

Diyarbakır içindeki ucuz kiralık araçlar

KAYAK kullanıcılarının son 48 saatte bulduğu en iyi fiyatlar.

Diyarbakır'da araba kiralamak için KAYAK'tan en iyi ipuçları

 • Güneydoğu Anadolu bölgesinin en büyük şehirlerinden biri olan Diyarbakır, binlerce yıllık tarihi ve zengin kültürüyle her yıl birçok yerli ve yabancı ziyaretçisini ağırlıyor. Diyarbakır seyahatlerinde Diyarbakır araç kiralama seçenekleri ise ön plana çıkıyor. Şehirde ziyaret edilecek turistik noktaların dağınık bir biçimde konumlanması ve bir kısmına toplu ulaşım opsiyonlarının kısıtlı olması sebebiyle yerli ve yabancı ziyaretçiler araç kiralama yöntemine sıklıkla başvuruyor. Şimdi siz de Diyarbakır Kalesi’nden Hevsel Bahçeleri’ne kadar birçok tarihi ve doğal turizm merkezine aracınızla birlikte konforlu bir şekilde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Böylece Diyarbakır’da unutulmayacak deneyimler yaşamaya hazır olursunuz.
 • Diyarbakır’a ulaşım, şehir merkezine 10 km mesafede yer alan Diyarbakır Havalimanı (DIY) üzerinden sağlanmaktadır. Eğer araç kiralamayı düşünüyorsanız, Diyarbakır Havalimanı (DIY) içerisinde iç hatlar gelen yolcu çıkışı bölümünde birçok araç kiralama şirketinin ofisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizi Diyarbakır Havalimanı’ndan (DIY) gelip alma hizmetiyle kendi ofislerine götüren araç kiralama şirketleri de mevcuttur. Dönemsel yoğunluklar haricinde Diyarbakır Havalimanı (DIY) veya çevresinden rahatlıkla araç bulabilirsiniz. Ancak seyahatinizde vaktiniz kısıtlıysa ve aracınızı hızla teslim alarak şehri keşfetmeye başlamak istiyorsanız, rezervasyonunuzu online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Diyarbakır’da araç kiralama seçenekleri içerisinden size en uygun opsiyonu seçin ve binlerce yıllık tarihi ile bir kültür başkenti olan Diyarbakır’ı keşfetmeye başlayın.
 • Diyarbakır, yaklaşık olarak 1.8 milyon nüfusa sahiptir ve Gaziantep’in ardından Güneydoğu Anadolu bölgesinin en kalabalık 2. şehridir. Bu nüfus, şehrin belirli bölgelerinde yoğunlaşmaktadır ve bu durum da zaman zaman sıkışık bir trafiği beraberinde getirmektedir. Ancak genel olarak Diyarbakır’da sakin ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Yolların fiziki koşullarının gelişmiş olması sürüş deneyimini iyileştirmektedir. Diyarbakır'da bisiklet kullanımı yaygın değildir. Trafikte otomobil ve orta büyüklükte araçlar yer almaktadır. Şehir merkezine ve buradaki turistik konumlara yaklaştıkça yaya trafiği artmaktadır. Bu nedenle dikkatli sürmek gerekmektedir. Trafik kurallarına ve hız limitlerine uyum göstermeniz, bunun için oldukça önemlidir.
 • Türkiye’nin en büyük illeri olan İstanbul, Ankara ve İzmir’e göre nispeten daha sakin olsa da Diyarbakır’ın bölgenin en kalabalık illerinden birisi olması sebebiyle zaman zaman trafik yoğunluğu yaşanabilmektedir. Özellikle işe gidiş saatleri olan 08.00-10.00 saatleri ile iş çıkış saatleri olan 18.00-20.00 saatlerinde Çevlik Caddesi ve Mehmet Akif Ersoy Bulvarı’nda yoğunluk yaşanabilmektedir. Ancak gündüz saatlerinde trafik daha sakindir ve geniş yollar sayesinde sürüş deneyimi oldukça rahattır. Diyarbakır şehir merkezinin dışında, yer yer engebeli ve toprak zeminli yollar ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca tek şeride düşebilen yollar da belirli sürüş zorluklarını beraberinde getirebilmektedir. Sürüşünüz sırasında genel trafik kurallarına ve hız limitlerine uyum gösterdiğiniz sürece, Diyarbakır’da sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Diyarbakır’da araç kiralama seçeneklerini incelerken tavsiyelerimiz size yardımcı olabilir.
 • Kullanıcılarımızın %25'i ₺ 1.096 veya daha ucuza Diyarbakır için kiralık araç buldu
 • Diyarbakır kiralık aracınızı, ortalama fiyatın altına almak için seyahatinizden en az 3 gün önce rezerve edin
 • Diyarbakır için havaalanı dışındaki araç kiralama yerleri havaalanındaki yerlerden ortalama olarak %14 civarında daha ucuz.
 • Diyarbakır Kompakt kiralık araçları ortalama olarak diğer araç türlerine göre %10 civarında daha ucuz

Diyarbakır içinde araç kiralama hakkında SSS

 • Diyarbakır için araç kiralama fiyatları ne kadar?

  Diyarbakır için günlük araç kiralama fiyatı ortalama ₺ 1.420 tutmaktadır.

 • Diyarbakır'daki en ucuz araç kiralama şirketi hangisidir?

  Son 72 saatte yapılan aramalara göre en ucuz kiralık araç Rent Go Rent A Car (günlük ₺ 950), Garenta (günlük ₺ 971) ve Alamo (günlük ₺ 1.248). Son 72 saatte yapılan aramalara göre en ucuz kiralık aracı Rent Go Rent A Car Diyarbakir airport null sunuyor (şehir merkezinden 3 km).

 • Diyarbakır içinde benzin fiyatları ne kadardır?

  Diyarbakır içinde galon başına benzin fiyatı Diyarbakır'dir (son 30 gün için). Aracınızın boyutuna bağlı olarak benzin deposunu doldurmak ₺ 1.881 ve ₺ 2.508 arasındadır.

 • Diyarbakır'daki en popüler kiralık araç hangisidir?

  Kompakt (Renault Clio veya benzeri), Diyarbakır'da en sık kiralanan araç türüdür.

 • Diyarbakir havalimanı (DIY) içindeki araç kiralama şirketleri hangileridir?

  Diyarbakir havalimanı içinde yer alan araç kiralama şirketleri arasında Global Rent A Car, Rent Go Rent A Car, Garenta, Europcar, Nissa Car Rental, Renticar, GREEN MOTION, Enterprise Rent-A-Car, Hertz ve Alamo yer almaktadır.

 • Hangi araç kiralama şirketleri sizi Diyarbakir havalimanı (DIY) konumundan gelip alır?

  Diyarbakir havalimanı ile herhangi bir destinasyon arasında shuttle veya gelip alma hizmetlerini sunan araç kiralama şirketleri: Europcar, Enterprise Rent-A-Car, Hertz ve Alamo.

 • Diyarbakır'da bana yakın kiralık araç şirketlerini nasıl bulabilirim?

  Yakınınızdaki en iyi kiralık araçları bulmak için kapsamlı car rental location map'e göz atın.

 • Diyarbakır'da Kompakt araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Diyarbakır'da Kompakt araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 1.271'dir.

 • Diyarbakır'da Mini Boy bir araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Diyarbakır'da Mini Boy bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 967'dir.

 • Diyarbakır'da Ekonomik bir araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Diyarbakır'da Ekonomik bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 1.144'dir.

 • Diyarbakır içindeki en popüler araç kiralama noktası neresidir?

  Diyarbakır içinde araçlar genellikle Rent Go Rent A Car Diyarbakir airport (Şehir merkezine 3 km ) adresinden kiralanıyor.

 • Diyarbakır'da bir haftalık araç kiralama ücreti ne kadardır?

  Diyarbakır'da kiralık bir aracın fiyatı, ortalama olarak haftalık ₺ 9.937 (günlük ₺ 1.420) tutmaktadır.

 • Diyarbakır'da bir aylık araç kiralama fiyatı ne kadardır?

  Diyarbakır'da kiralık bir aracın fiyatı, ortalama olarak aylık ₺ 42.588 (günlük ₺ 1.420) tutmaktadır.

 • Diyarbakır’da sürüş için ne tür bir araba önerilir?

  Diyarbakır’da en fazla tercih edilen araç segmenti üst orta segmenttir. Sürücüler için çok daha konforlu bir deneyim sunan bu segment, beraberinde birçok avantaj getirmektedir. Özellikle Diyarbakır merkezden uzaklaştıkça sürücüler yer yer toprak zeminli yollarla da karşılaşabilmektedir. Bu arazi tipine uygun yüksek araçlar, herhangi bir problem yaşamanızın önüne geçecektir. Diyarbakır’da araç kullanırken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer konu ise yaz aylarındaki yüksek sıcaklıklardır. Türkiye’nin güney kısmında yer alan Diyarbakır, yaz aylarında özellikle öğlen saatlerinde ciddi sıcaklık derecelerine ulaşabilmektedir. Bu durum sürücüler için de zaman zaman oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Tercih edeceğiniz aracın klima gücü, Diyarbakır’da tahmin ettiğinizden daha önemli olabilir. Bunun yanı sıra eğer çok fazla eşyaya sahipseniz, bagaj kapasitesi yüksek bir araç tercih etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.

 • Diyarbakır’da hız limiti nedir?

  Diyarbakır’da hız limiti şehir içerisinde 50 km/sa olarak belirlenmiştir. Şehir dışındaki hız limiti ise yerine göre değişiklik göstermektedir ve 130-140 km/sa limitine kadar yükselebilmektedir. Şehir içerisindeki 50 km/sa hız limiti, özellikle okul ve hastane bölgelerinde 30 km/sa seviyelerine kadar düşebilmektedir. Hem şehir içerisinde hem de şehir dışarısında hız limitlerine uymak, sizi ve sevdiklerinizi olası risklerden büyük ölçüde korur ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar.

 • Diyarbakır’da park edilecek en iyi yerler nerelerdir?

  Diyarbakır merkezi, araçların yoğun olarak bulunduğu bir bölgedir. Bu sebeple şehir merkezinde ücretli ve ücretsiz birçok otopark seçeneği bulunmaktadır. Açık ve kapalı otoparklarda, otopark ücretleri değişmekle birlikte, bir tam günlük ücret yaklaşık 60 ₺ civarında iken saatlik otopark ücreti ise 20 ₺ civarındadır. Diyarbakır’da araç kiralama seçeneklerine göz atarken, park opsiyonlarınızı da önceden planlamak size olası vakit kayıplarından koruyacak ve daha iyi bir sürüş deneyimi sunacaktır. 

Diyarbakır araç kiralama yorumları ve rehberi

ESSENCE CAR RENTAL

10,0

Harika

Yorum bulunmuyor

En yüksek puanlı

Diyarbakır'da bir konum

Ofisleri göster

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Airport Passenger Exit Gate

+90 412 224 5540

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

ADDCAR RENTAL

9,0

Harika

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'daki konumlar

Abdulkadir Aksu Cad. Sipan 3 Sit. A3 Blok No:66Cc Kayapinar/Diyarbakir

+90 530 249 52 33

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Ağaçgeçit, Diyarbakır Havalimanı, Kamışlı Blv

+90 530 249 52 33

Pazartesi07:00 - 22:00
Salı07:00 - 22:00
Çarşamba07:00 - 22:00
Perşembe07:00 - 22:00
Cuma07:00 - 22:00
Cumartesi07:00 - 22:00
Pazar07:00 - 22:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Garenta

8,2

Çok iyi

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'daki konumlar

21/2, Zümrüt Kent Cd.

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Bağcılar, Mehmet Uzun Cd.

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Diyarbakir airport

+90 412 502 29 39

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Europcar

7,9

İyi

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'daki konumlar

Agacgecit Kamisli Blv Gelen Yolcu

+90 532 542 17 26

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Andifli Neigborhood, Hukumet St N.1

+90 242 836 17 25

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Inaloglu Cad. Ebru Apt. Alti N°7/a

+90 412 252 5050

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Peyas Mah 474 Sok Kocabuk Tower

+90 532 611 03 90

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

GREEN MOTION

7,6

İyi

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

National

7,4

İyi

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'da bir konum

Ofisleri göster

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Airport In Terminal

Pazartesi07:30 - 22:00
Salı07:30 - 22:00
Çarşamba07:30 - 22:00
Perşembe07:30 - 22:00
Cuma07:30 - 22:00
Cumartesi07:30 - 22:00
Pazar07:30 - 22:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Sixt

7,4

İyi

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'da bir konum

Ofisleri göster

Diyarbakır'daki konumlar

Yeniköy D:Baglar

+90-533-3230049

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Enterprise Rent-A-Car

7,2

İyi

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Airport

+90 216 444 49 37

Pazartesi07:30 - 22:00
Salı07:30 - 22:00
Çarşamba07:30 - 22:00
Perşembe07:30 - 22:00
Cuma07:30 - 22:00
Cumartesi07:30 - 22:00
Pazar07:30 - 22:00
Fırsatları göster

Selahattin Yazicioglu Cad

+90 412 228 22 17

Pazartesi08:30 - 19:00
Salı08:30 - 19:00
Çarşamba08:30 - 19:00
Perşembe08:30 - 19:00
Cuma08:30 - 19:00
Cumartesi08:30 - 19:00
Pazar08:30 - 19:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Alamo

6,8

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Airport In Terminal

Pazartesi07:30 - 22:00
Salı07:30 - 22:00
Çarşamba07:30 - 22:00
Perşembe07:30 - 22:00
Cuma07:30 - 22:00
Cumartesi07:30 - 22:00
Pazar07:30 - 22:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Goldcar Rental SP

6,5

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'da bir konum

Ofisleri göster

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakır Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Budget

6,0

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Airport

Pazartesi08:00 - 21:45
Salı08:00 - 21:45
Çarşamba08:00 - 21:45
Perşembe08:00 - 21:45
Cuma08:00 - 21:45
Cumartesi08:00 - 21:45
Pazar08:00 - 21:45
Fırsatları göster

Sanliurfa Yolu Uzeri Birinci

+90 412 251 71 01

Pazartesi08:30 - 19:00
Salı08:30 - 19:00
Çarşamba08:30 - 19:00
Perşembe08:30 - 19:00
Cuma08:30 - 19:00
Cumartesi08:30 - 19:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Nissa Car Rental

6,0

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'daki konumlar

A?açgeçit, Kam??l? Blv, Ba?lar/Diyarbak?r

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Peyas Mah. 474. Sk, Kocabük Tower Plaza, No:2C, Kayapınar, Diyarbakır

+90 549 647 72 50

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Rhodium

5,9

Vasat

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'da bir konum

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakır Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

CIRCULAR

5,4

Vasat

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'da 2 konum

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Airport International And Domestic Terminal Arrivals Hall

Açılış saatleri bulunamadı

Selahattin Yazicioglu Caddesi Oryil My Office B Blok Kat1 No14

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Cizgi Rent A Car

5,0

Vasat

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'da bir konum

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Airport - Ağaçgeçit, Kamışlı Blv, Bağlar/Diyarbakır

+90 850 433 1183

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Rent Go Rent A Car

5,0

Vasat

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'da bir konum

günlük/₺ 988'den başlayan fiyatlarla

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir airport

+90 505 121 1011

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Eren Rent

2,0

Zayıf

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'da bir konum

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakır Airport, Ağaçgeçit, Kamışlı Blv, Bağlar/Diyarbakır

+90 541 271 30 77

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

keddy by Europcar

6,4

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'da 3 konum

Diyarbakır'daki konumlar

Arrivals Terminal

Açılış saatleri bulunamadı

Inaloglu Cad. Ebru Apt. Alti N?7/A- Yenisehir

Açılış saatleri bulunamadı

Peyas Mah 474 Sok Kocabuk Tower Plaza No 2c Kayapinar

+90 532 611 03 90

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Dollar

6,0

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır'da 2 konum

Diyarbakır'daki konumlar

Gevran Cad Ziraat Bankasi

90 5077064695

Açılış saatleri bulunamadı

Ic Hatlar Gelen Yolcu Salonu

+90 412 236 30 25

Pazartesi09:00 - 22:00
Salı09:00 - 22:00
Çarşamba09:00 - 22:00
Perşembe09:00 - 22:00
Cuma09:00 - 22:00
Cumartesi09:00 - 22:00
Pazar09:00 - 22:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Global Rent A Car

Henüz puan yok

En ucuz fırsat
En popüler

Diyarbakır'da 6 konum

günlük/₺ 871'den başlayan fiyatlarla

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Diyarbakir City Office

+90 850 304 3527

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Diyarbakir City Office

+90 850 304 3527

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Diyarbakir City Office

Açılış saatleri bulunamadı

Diyarbakir City Office

+90 850 304 3527

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Diyarbakir City Office

+90 850 304 3527

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Nokta Rent A Car

Henüz puan yok

Diyarbakır'da 3 konum

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakır Domestic Arrivals

+90 850 308 0658

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Fırat Mahallesi Abdulkadir Aksu Caddesi Sipan 3 Sitesi A3 Blok No:, D:66Cc, 21070 Kayapınar/Diyarbakır

+90 850 308 0658

Açılış saatleri bulunamadı

Peyas, Selahhatin Eyyubi Blv. No:3

+90 850 308 0658

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Avis

Henüz puan yok

Diyarbakır'da 2 konum

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Apt Domestic

+90 412 512 18 22

Pazartesi08:00 - 21:45
Salı08:00 - 21:45
Çarşamba08:00 - 21:45
Perşembe08:00 - 21:45
Cuma08:00 - 21:45
Cumartesi08:00 - 21:45
Pazar08:00 - 21:45

Sanliurfa Yolu Uzeri 1. Km. Merkez

+90 412 512 18 23

Pazartesi08:30 - 19:00
Salı08:30 - 19:00
Çarşamba08:30 - 19:00
Perşembe08:30 - 19:00
Cuma08:30 - 19:00
Cumartesi08:30 - 19:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

GRS

Henüz puan yok

Diyarbakır'da 2 konum

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Firat Mah. 507.sok Ceysa Serhat Plaza A Blok No :9 Kayapinar

+90 533 702 95 80

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Otocar Rental

Henüz puan yok

Diyarbakır'da 2 konum

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir/Turkey

Açılış saatleri bulunamadı

Medya Mah. Diclekent bulvar Güne Bloklar B Blok No:127/A Kayapnar/Diyarbakr

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Renticar

Henüz puan yok

Diyarbakır'da 2 konum

günlük/₺ 1.138'den başlayan fiyatlarla

Diyarbakır'daki konumlar

2 Doç. Dr. Ahmet Bilgin Caddesi

Açılış saatleri bulunamadı

Kaml Bulvar

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

VIP

Henüz puan yok

Diyarbakır'da 2 konum

Diyarbakır'daki konumlar

City Center Delivery (Meet & Greet Service)

Açılış saatleri bulunamadı

Diyarbakr Havaliman Ichatlar Gelis Terminali 93/4 Baglar

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Avro Rent

Henüz puan yok

Diyarbakır'da bir konum

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Central

Henüz puan yok

Diyarbakır'da bir konum

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Airport

+90 412 224 1100

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Central Rent A Car

Henüz puan yok

Diyarbakır'da bir konum

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakır Airport Domestic Arrival Car Rental Section Area

+90 850 222 8055

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

EMR

Henüz puan yok

Diyarbakır'da bir konum

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbak?r Airport (DIY)

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

EXPY Car Rentals

Henüz puan yok

Diyarbakır'da bir konum

Diyarbakır'daki konumlar

Diyarbakir Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Hertz

Henüz puan yok

Diyarbakır'da bir konum

günlük/₺ 950'den başlayan fiyatlarla

Diyarbakır'daki konumlar

Ic Hatlar Gelen Yolcu Salonu

+90 412 236 30 25

Pazartesi09:00 - 22:00
Salı09:00 - 22:00
Çarşamba09:00 - 22:00
Perşembe09:00 - 22:00
Cuma09:00 - 22:00
Cumartesi09:00 - 22:00
Pazar09:00 - 22:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Otorento

Henüz puan yok

Diyarbakır'da bir konum

Diyarbakır'daki konumlar

Inaloglu cad. Ebru Apt. Alt No:7/D Yenisehir

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Pandora Car Hire

Henüz puan yok

Diyarbakır'da bir konum

Diyarbakır'daki konumlar

A?açgeçit, Kam??l? Blv, Ba?lar

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Shouqi

Henüz puan yok

Diyarbakır'da bir konum

Diyarbakır'daki konumlar

Agacgecit Kamisli Blv Gelen Yolcu

+86 10 6064 1387

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Sunnycars

Henüz puan yok

Diyarbakır'da bir konum

Diyarbakır'daki konumlar

Havalimani Girisi Nizamiye Bitisigi

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Thrifty

Henüz puan yok

Diyarbakır'da bir konum

Diyarbakır'daki konumlar

Ic Hatlar Gelen Yolcu Salonu

+90 412 236 30 25

Pazartesi09:00 - 22:00
Salı09:00 - 22:00
Çarşamba09:00 - 22:00
Perşembe09:00 - 22:00
Cuma09:00 - 22:00
Cumartesi09:00 - 22:00
Pazar09:00 - 22:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Diyarbakır içinde veya yakınındaki araç kiralama yerleri

Bilmekte fayda var

En popüler acente

Global Rent A Car

En popüler araç türü

Kompakt

Ortalama fiyat

₺ 1.420/günlük

İyi fırsat

₺ 1.096/günlük

Diyarbakır'daki bir kiralık araç için en iyi rezervasyon zamanı

Ayda ortalama günlük fiyat
Alış tarihi yaklaştığında kiralık araç fiyatları