Adana'da araç kiralama

Adana'da araç kiralama

Adana'daki kiralık araç fırsatlarını görmek için yüzlerce araç kiralama sitesini karşılaştırın

Sürücü yaşı: 26-65
8.12 Cum
Öğle
15.12 Cum
Öğle

Bırakın aramayı KAYAK yapsın

Maksimum %30 tasarruf edin

Adana'daki kiralık araç fırsatlarını görmek için yüzlerce araç kiralama sitesini karşılaştırın

Kullanımımız tamamen ücretsizdir – hiçbir gizli masraf veya ücret içermez

Araç türünü, ücret iptal seçeneğine ve daha fazlasına göre filtreleyin

Adana'da araç kiralama hakkında bilgiler

Alış yeriAdana
Araç sınıflarıEkonomi, Kompakt, Kompakt SUV, Orta, Orta sınıf SUV
Kiralama noktaları86
Havalimanı konumları61
Popüler acentelerNissa Car Rental, Windycar, National, Sixt, Wheego

Adana içindeki ucuz kiralık araçlar

KAYAK kullanıcılarının son 48 saatte bulduğu en iyi fiyatlar.

Adana'da araba kiralamak için KAYAK'tan en iyi ipuçları

 • Adana seyahatinizde araç kiralama seçeneklerini göz önünde bulundurmak, size tahminlerinizin çok daha ötesinde bir seyahat deneyimi yaşama ve unutulmaz anlar biriktirme fırsatı sunabilir. Tarihi 3000 yıl öncesine dayanan Adana, Çukurova bölgesinin en eski şehri olarak değerlendirilmektedir. Özellikle gastro-turizm ile ön plana çıkan şehir, birçok lezzet noktasını içerisinde barındırmaktadır. Eğer şehir merkezini gezmenin ötesinde Anavarza Antik Kenti'ni görmek ya da Karaisalı Köyü'ne gitmek isterseniz araç kiralamak sizin için faydalı olacaktır. Adana'da toplu taşıma seçenekleri daha çok şehir merkezinde kullanılmaktadır ve toplu taşımanın erken saatte bitmesi de araç kiralama opsiyonunu öne çıkarmaktadır. Adana'da bir lezzet turu yapmak isteyebilir, çevre iller olan Mersin ve Hatay'daki yöresel lezzetleri de tatmayı düşünebilirsiniz. Tüm bu deneyimleri çok daha konforlu bir şekilde tecrübe etmek için Adana araç kiralama seçeneklerine hemen göz atabilirsiniz.
 • Adana’da araç kiralama seçenekleri açısından en zengin nokta, şehrin tek havalimanı olan Adana Şakirpaşa Havalimanı’dır. Adana şehir merkezine yalnızca 3,5 km mesafede bulunan havalimanı, ulaşım açısından oldukça rahat bir konumdadır. Gelen yolcu çıkışında bulunan araç kiralama ofisleri, şehrin ziyaretçilerine birçok araç kiralama seçeneği sunmaktadır. Aynı zamanda shuttle veya gelip alma hizmeti sunarak hizmet veren birçok araç kiralama şirketi de bulunmaktadır. Adana araç kiralama seçenekleri, çevre illeri de gezmek isteyen ziyaretçiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
 • Verimli Çukurova toprakları üzerinde kurulu olan ve 2 milyona yakın bir nüfusa sahip olan Adana, araç yoğunluğu açısından Türkiye’nin en büyük üç ili olan İstanbul, Ankara ve İzmir’e oranla daha sakindir ve bu sebeple de sürücülere daha rahat bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Buna karşın trafikte dikkat edilmesi gereken unsurlar da bulunmaktadır. Trafik kurallarına ve hız limitlerine dikkat etmek, Adana’daki sürüş deneyiminizi oldukça kolaylaştıracaktır. Özellikle yayalara karşı dikkatli olmak ve yaya geçitlerinde yayaya öncelik vermek önemlidir. Adana için bir diğer önemli bilgi ücretli otoyollardır. Çukurova Otoyolları ücretli olup bu ücret aracınızın sınıfına ve hangi gişeleri kullandığınıza göre değişecektir.
 • Adana’da araç kullanmanın belli zorlukları da bulunmaktadır. Şehir merkezinin özellikle eski yerleşim bölümlerindeki yollar oldukça dardır. Bu dar yollar, araç ve yaya trafiği açısından ise oldukça hareketlidir. Özellikle 08.00-10.00 arası ve 18.00-20.00 saat aralıkları, işe başlangıç ve iş çıkış saatleri olması sebebiyle şehir merkezinde trafik açısından belli bir yoğunluk yaratmaktadır. Sokak hayvanları ise dikkat edilmesi gereken bir diğer unsurdur. Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi kedi ve köpekler, yollarda sıklıkla karşınıza çıkabilmektedir. Yaz aylarında ise özellikle öğlen 12.00-17.00 arasındaki yüksek sıcaklık, sürüş konforunuzu etkileyebilir. Şimdi site üzerinden Adana araç kiralama seçeneklerine göz atarken bu unsurları göz önünde bulundurarak, olumsuz bir sürüş deneyimi yaşama ihtimalinizi en aza indirgeyebilirsiniz.
 • Kullanıcılarımızın %25'i ₺ 695 veya daha ucuza Adana için kiralık araç buldu
 • Adana kiralık aracınızı, ortalama fiyatın altına almak için seyahatinizden en az 1 gün önce rezerve edin.
 • Adana için havaalanı dışındaki araç kiralama yerleri havaalanındaki yerlerden ortalama olarak %30 civarında daha ucuz.
 • Adana Kompakt kiralık araçları ortalama olarak diğer araç türlerine göre %25 civarında daha ucuz

Adana içinde araç kiralama hakkında SSS

 • Adana için araç kiralama fiyatları ne kadar?

  Adana için günlük araç kiralama fiyatı ortalama ₺ 966 tutmaktadır.

 • Adana'daki en ucuz araç kiralama şirketi hangisidir?

  Son 72 saatte yapılan aramalara göre en ucuz kiralık araç Nissa Car Rental (günlük ₺ 513), National (günlük ₺ 764) ve Wheego (günlük ₺ 814). Son 72 saatte yapılan aramalara göre en ucuz kiralık aracı Nissa Car Rental Adana Airport Domestic and Internationel Arrivals Meet&Greet Service null sunuyor (şehir merkezinden 4 km).

 • Adana içinde benzin fiyatları ne kadardır?

  Adana içinde galon başına benzin fiyatı Adana'dir (son 30 gün için). Aracınızın boyutuna bağlı olarak benzin deposunu doldurmak ₺ 1.626 ve ₺ 2.168 arasındadır.

 • Adana'daki en popüler kiralık araç hangisidir?

  Kompakt (Renault Clio veya benzeri), Adana'da en sık kiralanan araç türüdür.

 • Adana Şakirpaşa havalimanı (ADA) içindeki araç kiralama şirketleri hangileridir?

  Adana Şakirpaşa havalimanı içinde yer alan araç kiralama şirketleri arasında CarWiz, Eren Rent, Nissa Car Rental, SURPRICE CAR RENTAL, Wheego, Avis, Windycar, Garenta, Renticar ve 724Rent yer almaktadır.

 • Hangi araç kiralama şirketleri sizi Adana Şakirpaşa havalimanı (ADA) konumundan gelip alır?

  Adana Şakirpaşa havalimanı ile herhangi bir destinasyon arasında shuttle veya gelip alma hizmetlerini sunan araç kiralama şirketleri: SURPRICE CAR RENTAL, Avis, Windycar, Garenta, Sixt ve Rent Go Rent A Car.

 • Adana'da bana yakın kiralık araç şirketlerini nasıl bulabilirim?

  Yakınınızdaki en iyi kiralık araçları bulmak için kapsamlı car rental location map'e göz atın.

 • Adana'da Kompakt araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Adana'da Kompakt araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 701'dir.

 • Adana'da Ekonomik bir araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Adana'da Ekonomik bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 600'dir.

 • Adana'da Mini Boy bir araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

  Adana'da Mini Boy bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama ₺ 622'dir.

 • Adana içindeki en popüler araç kiralama noktası neresidir?

  Adana içinde araçlar genellikle Eren Rent Turhan Cemal Beriker Blv., Seyhan/Adana (Şehir merkezine 14 km ) adresinden kiralanıyor.

 • Adana'da bir haftalık araç kiralama ücreti ne kadardır?

  Adana'da kiralık bir aracın fiyatı, ortalama olarak haftalık ₺ 6.763 (günlük ₺ 966) tutmaktadır.

 • Adana'da bir aylık araç kiralama fiyatı ne kadardır?

  Adana'da kiralık bir aracın fiyatı, ortalama olarak aylık ₺ 28.986 (günlük ₺ 966) tutmaktadır.

 • Adana şehrinde ne tür araçlar kiralamalısınız?

  Adana, özellikle şehir merkezindeki eski yerleşim bölümlerindeki dar yollar sebebiyle küçük ve kompakt araçlarla daha rahat bir sürüş deneyimi yaşayabileceğiniz bir şehirdir. Bu tip araçlar, park yeri olanakları açısından da seçeneklerinizin artmasını sağlayacak ve size zaman kazandıracaktır. Bununla birlikte Adana, yüksek sıcaklık sebebiyle güçlü kliması bulunan araçları avantajlı hale getirmektedir. Aracınızı hızlı bir şekilde soğutmak, sürüş deneyiminizi olumlu anlamda etkileyecek ve oldukça konforlu hale getirecektir. Ayrıca Adana’dan birkaç saat uzaklıkta bulunan Gaziantep ve Hatay gibi şehirler, yine birçok lezzet durağını içerisinde barındırmakta ve sıklıkla ziyaret edilmektedir. Bu sebeple Adana’da araç kiralarken daha az benzin yakan dizel araç seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

 • Adana şehrinde hız limiti kaçtır?

  Adana’da şehir içi yerleşim yerlerindeki hız sınırı saatte 50 km/sa limitindedir. Yerleşim yeri dışında ise yollara göre hız limiti değişmekte ve 130-140 km/sa sınırına kadar çıkabilmektedir. Ancak bununla birlikte özellikle hastane ve okul bölgelerinde bu limit saatte 30 km/sa hız limitine kadar düşebilmektedir. Adana’da güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamak adına hız limitlerine uymanız oldukça önemlidir. Şehir içerisindeki tabelaları dikkatli takip etmeniz, bu noktada size yardımcı olacaktır.

 • Adana şehrinde en iyi park yerleri nerede bulunmaktadır?

  Adana şehir merkezinde özellikle Ziyapaşa, Güzelyalı, Reşatbey, Gazipaşa, Sepici, Kışla ve Köprülü semtlerinde birçok ücretli otopark alanı bulunmaktadır. Adana Şakirpaşa Havalimanı da ücretli otopark hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte park yasağı bulunmayan yol kenarlarındaki alanlar da şehrin daha dış bölgelerinde güvenli park alanları olarak öne çıkmaktadır. Otopark ücretleri genellikle saatlik olarak yaklaşık 25-79 ₺ arasında değişmektedir. 

Adana araç kiralama yorumları ve rehberi

Rent Go Rent A Car

8,0

Çok iyi

Yorum bulunmuyor

Temizlik

8.0

Konfor

8.0

Alış/İade

8.0

Fiyat-kalite dengesi

8.0

Adana'daki konumlar

Adana airport

+90 322 433 0041

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Çınarlı Mah.Ziyapaşa Bulvarı Ahmet Tuncer Apartmanı Altı No:57/B Seyhan/Adana

+90 322 707 73 23

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Garenta

6,0

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Temizlik

10.0

Konfor

8.0

Alış/İade

8.0

Fiyat-kalite dengesi

4.0

Adana'daki konumlar

Meydan Cd

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Sixt

5,0

Vasat

Yorum bulunmuyor

Temizlik

5.5

Konfor

5.0

Alış/İade

6.0

Fiyat-kalite dengesi

5.0

Adana'daki konumlar

Cevat Yurdakul Caddesi

+90 552 952 01 01

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59
Fırsatları göster

Domestic Arrival Hall

+90 850 222 2000

Pazartesi07:00 - 22:00
Salı07:00 - 22:00
Çarşamba07:00 - 22:00
Perşembe07:00 - 22:00
Cuma07:00 - 22:00
Cumartesi07:00 - 22:00
Pazar07:00 - 22:00
Fırsatları göster

kurukopru mh bakimyurdu cd n11

+90 530 155 57 41

Pazartesi09:00 - 18:00
Salı09:00 - 18:00
Çarşamba09:00 - 18:00
Perşembe09:00 - 18:00
Cuma09:00 - 18:00
Cumartesi09:00 - 18:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Cizgi Rent A Car

2,0

Zayıf

Yorum bulunmuyor

Temizlik

2.0

Konfor

2.0

Alış/İade

2.0

Fiyat-kalite dengesi

2.0

Adana'daki konumlar

Adana airport

+90 850 433 1183

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Meydan Mahallesi Barış Bulvarı 75/c Seyhan, Adana

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Eternal Rental

10,0

Harika

Yorum bulunmuyor

En yüksek puanlı

Adana'daki konumlar

Adana Airport - Free Delivery Service

+90 850 305 0303

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

ADDCAR RENTAL

9,0

Harika

Yorum bulunmuyor

Adana'daki konumlar

Emek, Barış Blv. No:27

+90 530 249 52 33

Pazartesi07:00 - 22:00
Salı07:00 - 22:00
Çarşamba07:00 - 22:00
Perşembe07:00 - 22:00
Cuma07:00 - 22:00
Cumartesi07:00 - 22:00
Pazar07:00 - 22:00
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Europcar

7,9

İyi

Yorum bulunmuyor

Adana'daki konumlar

Adana Sakirpasa Airport,Turhan Cemal Beriker Blv., Seyhan/Adana, Turkey

+90 322 436 25 63

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Domestic Arrivals

+90 534 939 63 25

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Doseme Mah Mehmet Nuri Sabuncu Blv

+90 534 939 63 25

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

GREEN MOTION

7,4

İyi

Yorum bulunmuyor

Adana'daki konumlar

Adana Sakirpasa Airport

+90 850 303 1698

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59
Fırsatları göster

Alparslan Türkeş Bulvarı, TMT Park Life Suit no:4/D

+90 850 303 1698

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

National

7,4

İyi

Yorum bulunmuyor

Adana'daki konumlar

Domestic Flights Terminal

+90 322 432 27 43

Pazartesi07:30 - 23:45
Salı07:30 - 23:45
Çarşamba07:30 - 23:45
Perşembe07:30 - 23:45
Cuma07:30 - 23:45
Cumartesi07:30 - 23:45
Pazar07:30 - 23:45
Fırsatları göster

International Flights Terminal

+90 322 432 27 43

Pazartesi07:30 - 23:45
Salı07:30 - 23:45
Çarşamba07:30 - 23:45
Perşembe07:30 - 23:45
Cuma07:30 - 23:45
Cumartesi07:30 - 23:45
Pazar07:30 - 23:45
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

ESSENCE CAR RENTAL

7,3

İyi

Yorum bulunmuyor

Adana'daki konumlar

Adana Sakirpasa Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Doseme Mah Sok Karanfil Apt No6 Seyhan Adana

+90 322 456 0050

Açılış saatleri bulunamadı

Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Enterprise Rent-A-Car

7,2

İyi

Yorum bulunmuyor

Adana'daki konumlar

Adana International Sakirpasa

+90 322 432 27 43

Pazartesi07:30 - 23:45
Salı07:30 - 23:45
Çarşamba07:30 - 23:45
Perşembe07:30 - 23:45
Cuma07:30 - 23:45
Cumartesi07:30 - 23:45
Pazar07:30 - 23:45
Fırsatları göster

Adana International Sakirpasa

+90 322 432 27 43

Pazartesi07:30 - 23:45
Salı07:30 - 23:45
Çarşamba07:30 - 23:45
Perşembe07:30 - 23:45
Cuma07:30 - 23:45
Cumartesi07:30 - 23:45
Pazar07:30 - 23:45
Fırsatları göster

Mucahitler Ave Mehmet Nuri

+90 322 458 30 15

Pazartesi08:30 - 18:00
Salı08:30 - 18:00
Çarşamba08:30 - 18:00
Perşembe08:30 - 18:00
Cuma08:30 - 18:00
Cumartesi08:30 - 18:00
Pazar00:00 - 23:59
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Avec Car Rental

7,1

İyi

Yorum bulunmuyor

Adana'daki konumlar

Turhan Cemal Beriker Boulevard

+90 322 245 00 01

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59
Fırsatları göster

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Alamo

6,8

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Adana'da 2 konum

Adana'daki konumlar

Domestic Flights Terminal

+90 322 432 27 43

Pazartesi07:30 - 23:45
Salı07:30 - 23:45
Çarşamba07:30 - 23:45
Perşembe07:30 - 23:45
Cuma07:30 - 23:45
Cumartesi07:30 - 23:45
Pazar07:30 - 23:45

International Flights Terminal

+90 322 432 27 43

Pazartesi07:30 - 23:45
Salı07:30 - 23:45
Çarşamba07:30 - 23:45
Perşembe07:30 - 23:45
Cuma07:30 - 23:45
Cumartesi07:30 - 23:45
Pazar07:30 - 23:45

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Goldcar Rental SP

6,5

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Şakirpaşa Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Nissa Car Rental

6,0

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Adana'da 3 konum

günlük/₺ 611'den başlayan fiyatlarla

Adana'daki konumlar

Adana Airport Domestic and Internationel Arrivals Meet&Greet Service

+90 549 647 72 50

Pazartesi09:00 - 18:00
Salı09:00 - 18:00
Çarşamba09:00 - 18:00
Perşembe09:00 - 18:00
Cuma09:00 - 18:00
Cumartesi09:00 - 18:00
Pazar09:00 - 18:00

Emek Mah. Emek carsisi Sok. No:7/A Seyhan / Adana

+90 549 647 72 50

Pazartesi09:00 - 18:00
Salı09:00 - 18:00
Çarşamba09:00 - 18:00
Perşembe09:00 - 18:00
Cuma09:00 - 18:00
Cumartesi09:00 - 18:00
Pazar09:00 - 18:00

Emek, 41019. Sokak. No:11

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Rhodium

5,7

Vasat

Yorum bulunmuyor

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Şakirpaşa Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

CarWiz

4,0

Vasatın altı

Yorum bulunmuyor

En popüler

Adana'da bir konum

günlük/₺ 505'den başlayan fiyatlarla

Adana'daki konumlar

Domestic Arrivals Terminal

+90 533 035 3643

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Eren Rent

2,0

Zayıf

Yorum bulunmuyor

Adana'da 2 konum

günlük/₺ 605'den başlayan fiyatlarla

Adana'daki konumlar

Adana Airport

+90 541 271 30 77

Açılış saatleri bulunamadı

Turhan Cemal Beriker Blv., Seyhan/Adana

+90 541 271 30 77

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

SURPRICE CAR RENTAL

2,0

Zayıf

Yorum bulunmuyor

Adana'da bir konum

günlük/₺ 1.207'den başlayan fiyatlarla

Adana'daki konumlar

Adana Sakirpasa Airport, Meet and Greet at TERMINAL PASSENGER ARRIVAL GATE

+90 242 463 1023

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

1First Car Rental

8,5

Çok iyi

Yorum bulunmuyor

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Mahallesi, Adana Airport, Meydan Cd, Seyhan, Adana

+90 322 233 6333

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

keddy by Europcar

6,4

Fena değil

Yorum bulunmuyor

Adana'da 3 konum

Adana'daki konumlar

Domestic Arrivals Terminal

Açılış saatleri bulunamadı

Doseme Mah Mehmet Nuri Sabuncu Blv Kayali Apt 83c Seyhan

+90 534 939 63 25

Açılış saatleri bulunamadı

Doseme Mah. Mucahitler Bulv N?87/C

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Wheego

6,1

Fena değil

Yorum bulunmuyor

En ucuz fırsat

Adana'da bir konum

günlük/₺ 462'den başlayan fiyatlarla

Adana'daki konumlar

Adana Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

NU Car

5,2

Vasat

Yorum bulunmuyor

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Airport CarPark

+90 532 730 68 12

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Filtreler

Yorum bulunmuyor

OptimoRent

5,0

Vasat

Yorum bulunmuyor

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Sakirpasa Airport,Arrivals Terminal

+90 850 305 0303

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Nokta Rent A Car

Henüz puan yok

Adana'da 4 konum

Adana'daki konumlar

Adana Sakirpasa APT. ADANA

+90 212 481 4343

Açılış saatleri bulunamadı

Ataturk Street Hamidiye district Yilmaz Apt. No: 94/1 ADANA

+90 212 481 4343

Açılış saatleri bulunamadı

Güzelyalı Mah. Sk 4/b Çukurova/adana

+90 212 481 4343

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Mehmet Nuri Sabuncu Bulvarı No:97

+90 850 432 3718

Pazartesi09:00 - 18:00
Salı09:00 - 18:00
Çarşamba09:00 - 18:00
Perşembe09:00 - 18:00
Cuma09:00 - 18:00
Cumartesi09:00 - 18:00
Pazar09:00 - 18:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Global Rent A Car

Henüz puan yok

Adana'da 3 konum

Adana'daki konumlar

Adana Bus Terminal

+90 850 304 3527

Açılış saatleri bulunamadı

Adana City Office

Açılış saatleri bulunamadı

Domestic Arrivals Terminal

+90 850 304 3527

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

CIRCULAR

Henüz puan yok

Adana'da 2 konum

Adana'daki konumlar

Domestic Arrivals Terminal

+90 532 783 01 01

Açılış saatleri bulunamadı

Resadbey Mahallesi, 16 sokak Esin Apt. No: 16, Seyhan

+90 532 783 01 01

Pazartesi08:30 - 18:00
Salı08:30 - 18:00
Çarşamba08:30 - 18:00
Perşembe08:30 - 18:00
Cuma08:30 - 18:00
Cumartesi08:30 - 18:00
Pazar08:30 - 18:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Hertz

Henüz puan yok

Adana'da 2 konum

Adana'daki konumlar

10 Tanker Us Komutanligo

+90 322 316 10 66

Pazartesi09:00 - 18:00
Salı09:00 - 18:00
Çarşamba09:00 - 18:00
Perşembe09:00 - 18:00
Cuma09:00 - 18:00
Cumartesi09:00 - 18:00

Sakir Pasa Havalimani

+90 322 432 00 74

Pazartesi07:30 - 23:45
Salı07:30 - 23:45
Çarşamba07:30 - 23:45
Perşembe07:30 - 23:45
Cuma07:30 - 23:45
Cumartesi07:30 - 23:45
Pazar07:30 - 23:45

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Hit

Henüz puan yok

Adana'da 2 konum

Adana'daki konumlar

Adana Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Reşatbey Mah, Beş Ocak Cd. No: 40, Seyhan/Adana, Türkiye

+90 545 760 3535

Pazartesi08:00 - 20:59
Salı08:00 - 20:59
Çarşamba08:00 - 20:59
Perşembe08:00 - 20:59
Cuma08:00 - 20:59
Cumartesi08:00 - 20:59
Pazar08:00 - 20:59

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Move Mee

Henüz puan yok

Adana'da 2 konum

Adana'daki konumlar

Adana Airport,, Alparslan Türkeş

+90 850 303 1698

Açılış saatleri bulunamadı

Alparslan Türkeş, Bulvarı Mithatpaşa mahallesi

+90 850 303 1698

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Otorento

Henüz puan yok

Adana'da 2 konum

Adana'daki konumlar

Emek Mah Barıs Bulv No: 33/2 Seyhan

+90 531 011 5553

Açılış saatleri bulunamadı

Terminal Exit of the Adana Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Pandora Car Hire

Henüz puan yok

Adana'da 2 konum

Adana'daki konumlar

Adana Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Emek mah, Barış Blv. No:31/2, 01960 Seyhan/Adana, Turkey

+90 531 011 55 53

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Renticar

Henüz puan yok

Adana'da 2 konum

günlük/₺ 720'den başlayan fiyatlarla

Adana'daki konumlar

12 C Ordu Caddesi

+90 850 308 0308

Açılış saatleri bulunamadı

Bar Bulvar

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Shouqi

Henüz puan yok

Adana'da 2 konum

Adana'daki konumlar

Domestic Arrivals Terminal

+86 10 6064 1387

Açılış saatleri bulunamadı

Doseme Mah. Mucahitler Bulv Nâ°87/c

+90 322 453 47 75

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

724Rent

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

günlük/₺ 544'den başlayan fiyatlarla

Adana'daki konumlar

Adana ?akirpa?a Havaliman? Ç?k?? Kap?s?

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

AcaRent

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Airport, Yeşiloba, Turhan Cemal Beriker Blv., Seyhan/Adana, Turkey

+90 549 647 72 50

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

ADMITA

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Airport ADA

+90 212 481 43 43

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

AutoEurope

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Avis

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

günlük/₺ 1.457'den başlayan fiyatlarla

Adana'daki konumlar

Adana Sakirpasa Apt Domestic

+90 322 435 04 76

Pazartesi07:00 - 22:00
Salı07:00 - 22:00
Çarşamba07:00 - 22:00
Perşembe07:00 - 22:00
Cuma07:00 - 22:00
Cumartesi07:00 - 22:00
Pazar07:00 - 22:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Avro Rent

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Sakirpasa Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Budget

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Sakirpasa Apt Domestic

Pazartesi07:00 - 22:00
Salı07:00 - 22:00
Çarşamba07:00 - 22:00
Perşembe07:00 - 22:00
Cuma07:00 - 22:00
Cumartesi07:00 - 22:00
Pazar07:00 - 22:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Carfleet Rent A Car

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Airport, Arrivals Terminal, Seyhan

+90 850 840 8444

Pazartesi00:00 - 23:59
Salı00:00 - 23:59
Çarşamba00:00 - 23:59
Perşembe00:00 - 23:59
Cuma00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Cargini

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Emek Mahallesi 41008 Sokak No:3

+90 535 542 01 05

Pazartesi07:00 - 22:00
Salı07:00 - 22:00
Çarşamba07:00 - 22:00
Perşembe07:00 - 22:00
Cuma07:00 - 22:00
Cumartesi07:00 - 22:00
Pazar07:00 - 22:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

CarQ

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Emek Mahallesi 41008 Sokak No:3

+90 535 542 01 05

Pazartesi07:00 - 22:00
Salı07:00 - 22:00
Çarşamba07:00 - 22:00
Perşembe07:00 - 22:00
Cuma07:00 - 22:00
Cumartesi07:00 - 22:00
Pazar07:00 - 22:00

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Central

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Domestic Arrivals Terminal

+90 322 436 8055

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Central Rent A Car

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Şakirpaşa Airport Domestic Arrival Car Rental Section Area

+90 850 222 8055

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

EMR

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana ?akirpa?a Airport (ADA)

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

EXPY Car Rentals

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Garage No 1

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

GRS

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

NovaCar Turkey

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

günlük/₺ 718'den başlayan fiyatlarla

Adana'daki konumlar

Emek Mah. Barış Blv. No: 27/A, 01080 Seyhan/Adana

+90 535 463 04 34

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Otocar Rental

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana/Turkey

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

SADORENT

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Emek mah. Baris Bulvari No:27 A Seyhan Adana

+90 530 249 52 33

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

VIP

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

Adana'daki konumlar

Adana Sakirpasa Airport

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorum bulunmuyor

Windycar

Henüz puan yok

Adana'da bir konum

günlük/₺ 561'den başlayan fiyatlarla

Adana'daki konumlar

Domestic Arrivals Terminal

+90 322 431 0001

Açılış saatleri bulunamadı

Filtreler

Yorumlar

6,0 Fena değil

Kas 2018

KAYAK

Artılar:

Musteri iliskileri Personel (guler yuzlu)

Eksiler:

Focus veya muadili dediginiz arac Accent, bence alakasi yok. O konuda aciklik getirmeniz musteri memnuniyeti icin iyi olucaktir. Focus fiyatina accent kiralamak durumunda kaldim.

Adana içinde veya yakınındaki araç kiralama yerleri

Bilmekte fayda var

En popüler acente

CarWiz

En popüler araç türü

Kompakt

Ortalama fiyat

₺ 966/günlük

İyi fırsat

₺ 695/günlük

Adana'daki bir kiralık araç için en iyi rezervasyon zamanı

Ayda ortalama günlük fiyat
Alış tarihi yaklaştığında kiralık araç fiyatları